Pokazała, jak KARMI PIERSIĄ różnokolorowe dzieci. OBURZUCILI JĄ MIĘSEM

Kassondra Coxson jest mamą dwójki dzieci. Ma chłopca i dziewczynkę. W sieci pojawiły się zdjęcia autorstwa Jen Pritchett, których bohaterką jest karmiąca Kassondra.

Zdjęcia nie są wulgarne, choć ukazują dużą część ciała kobiety. Internauci nie zostawili na Kassondrze suchej nitki. Fotografie obiegły cały świat. Reakcje były negatywne.

Internauci skrytykowali wagę kobiety. Uważają, że zdjęcia tak intymnej czynności, jaką jest karmienie, to nietakt. Ponadto stwierdzili, że dziewczynka, która ssie pierś matki, jest za duża na karmienie. Inni po prostu zwyzywali Kassondrę. Następna grupa zwróciła uwagę, że dzieci mają inny kolor skóry.

Kobieta postanowiła odnieść się do komentarzy internautów.

Na swoim blogu napisała:

“Kiedy karmię publicznie, czuję na sobie spojrzenia wielu ludzi. Nie jestem jedyną osobą, która karmi swoje dziecko (lub dzieci), ale tak mi się trafiło, że jestem ciemnoskórą kobietą plus size, która nie pasuje do obrazu spokojnej, pięknej matki natury karmiącej swoje dziecko. Moje piesi są duże. Karmienie małego dziecka jest przez to trudne nawet w przyjaznych miejscach, a co dopiero w tych niedostosowanych do tej czynności. Widziałam jak ludzie patrzą na mnie ze złością, wstrętem, zawstydzeniem i to sprawiało, że jeszcze trudniej było mi karmić moją córkę. Nie byłam pewna swoich umiejętności i próbowałam uniknąć wzroku innych. Po pewnym czasie uznałam, że jednak ta opinia właściwie mnie nie obchodzi
Moje dzieci mnie potrzebują.
Potrzebują jedzenia i poczucia bezpieczeństwa. Jestem tu dla nich, nie dla innych ludzi
Jestem też wolną osobą i nie chcę ukrywać się miesiącami czy latami w domu, tak długo jak będę karmiła moje dzieci. Moja rodzina też chce chodzić na kolacje, do zoo, na zakupy i robić inne rzeczy, które zazwyczaj robi się rodzinnie(…)
To dlatego publikuję moje brelfie (zdjęcie przedstawiające karmienie piersią – przypis red.) na Facebooku, kiedy tylko zechcę i zdecydowałam się upublicznić moją sesję zdjęciową. Wymagało to ode mnie niezwykłej siły, żeby zmierzyć się z reakcjami ludzi – napisała na swoim blogu (tłumaczenie za popularne.pl).

kassondra coxson, karmienie piersią, matka karmiąca

Co sądzicie o ataku na karmiącą matkę? Czy te zdjęcia Was szokują?

Zobacz też: Z nosa dziecka CIEKŁA KREW, było BIAŁE JAK TRUP. Winna matka karmiąca

Źródło: popularne.pl
Źródło zdjęć: popularne.pl

Komentarze

Komentarze