Pokazała, ile MATKA jest w stanie WYCIERPIEĆ dla dziecka. SZOKUJĄCE zdjęcie

43-letnia Addie Williams Fowler choruje na cukrzycę typu 1. Zmaga się z tą chorobą od ponad 30 lat. Schorzenie to nie uniemożliwiło jej zajścia w ciążę i urodzenia zdrowego dziecka. Jednak kobieta okupiła to bólem.

Zdjęcie
Addie opublikowała zdjęcie, na którym widać dziecko w otoczeniu strzykawek i opakowaniach po zużytych lekach. Te akcesoria i preparaty towarzyszyły kobiecie w trakcie 9 miesięcy oczekiwania na potomka. Urodziła córeczkę, której nadała imię Hope, czyli Nadzieja. To trzecie dziecko Addie. Nie spodziewała się go. Była w szoku, kiedy dowiedziała się o ciąży.

To zdjęcie przedstawia 9 pięknych miesięcy, kiedy jako cukrzyk typu 1 byłam w ciąży, a efektem jest w pełni zdrowe dziecko. Pokazuje też wiele wizyt lekarskich, badań laboratoryjnych, ultradźwięków i kontroli. Przedstawia ponad 1900 iniekcji insuliny i ponad 2700 nakłuć palca, znoszonych w celu zapewnienia zdrowej ciąży – napisała kobieta.

Przekaz
Dlaczego
opublikowała to zdjęcie i zdradziła informację o chorobie? Chce dać kobietom nadzieję na to, że mimo choroby zostaną matkami. Apeluje, by walczyły i nie poddawały się w realizacji tego pragnienia.

Addie podkreśla, że w ciąży zapotrzebowanie na insulinę się zmienia. Utrzymanie jej na prawidłowym poziomie jest trudne, ale nie niemożliwe. Istotą cukrzycy typu 1 jest bezwzględny brak insuliny. Jeśli pacjent nie wstrzykuje sobie podskórnie leków, nie jest leczony, choroba prowadzi do śmierci.

Przestrzeganie zaleceń lekarzy, przyjmowanie leków i dieta sprawiły, że Addie urodziła zdrową córkę.

Co więcej – gdy Hope skończyła pół roku, kobieta dowiedziała się, że ponownie jest w ciąży!

Addie Williams Fowler, cukrzyca w ciąży

To błogosławieństwo – stwierdziła.

Zobacz też: Pokazała, jak BOLESNE mogą być STARANIA o dziecko. SZOKUJĄCE zdjęcie

Źródło: lovewhatmatters.com
Źródło zdjęć: lovewhatmatters.com, Facebook

Komentarze

Komentarze