Dziecko i Figura

ZDROWIE

Pokazała OSZPECONY BRZUCH. Jednym ZDJĘCIEM WYWOŁAŁA BURZĘ w internecie

Emily Ervine, brzuch po ciąży, rozstępy po ciąży

Obwisła skóra, rozstępy, blizny po cesarskim cięciu. To powody kompleksów niejednej kobiety, która urodziła dziecko. Emily Ervine apeluje, by matki nie wstydziły się tych mankamentów. Opublikowała zdjęcie, które wywołało burzę w sieci.

38-letnia kobieta chorowała na raka. Był to rzadki nowotwór — śluzak rzekomej otrzewnej. Aby uratować życie, Emily musiała poddać się operacji. Po zabiegu kobieta ma na brzuchu szpecącą bliznę. Nauczycielka przeszła też chemioterapię.

Pamiątką po chorobie Emily podzieliła się w social mediach. Opublikowała zdjęcie oszpeconego brzucha. Ma bliznę biegnącą przez jego środek, od góry do dołu. Ma ona 33 centymetry długości.

Upubliczniła tę fotografię w odpowiedzi na post kobiety, która uskarżała się na rozstępy po ciąży. Emily apeluje do świeżo upieczonych mam, aby się nimi nie przejmowały.

Wiem, że są osoby, których brzuchy wyglądają gorzej niż mój. Chciałam pokazać, że jeżeli ja mogę chodzić w bikini, to matka z pociążowymi rozstępami tym bardziej – napisała.

Emily Ervine, brzuch po ciąży, rozstępy po ciąży

Mimo tego że blizna Emily jest duża i widoczna, kobieta nie wstydzi się odkrywać swojego ciała. Chętnie zakłada bikini. Do tego samego próbuje przekonać matki.

Zobacz też: Półnaga ROSATI 4 miesiące po porodzie! IDEALNA FIGURA po dziecku (WIDEO)

Źródło: dailymail.co.uk
Źródło zdjęć: dailymail.co.uk
  
Wyżej