Pokazano KULISY sesji Krupy z dzieckiem! Na nagraniu widać jak…

Już wkrótce fanów Joanny Krupy czeka prawdziwa gratka! Modelka zdecydowała się bowiem na…

Pierwsza sesja zdjęciowa małej Ashy-Leigh

Kilka dni temu córeczka Joanny Krupy – Asha-Leigh skończyła miesiąc. Mimo iż modelka od samego początku zasypywała swoich fanów jej zdjęciami na Instagramie, nie brakuje tych, którzy chcą zapłacić za profesjonalne fotki małej. Już wkrótce zobaczymy pierwszą prawdziwą sesję z udziałem Ashy-Leigh! Joasia opublikowała już zdjęcia i filmiki zza kulis.

Grzeczna jak aniołek

Gwiazda opublikowała na swoim InstaStory filmik z backstage’u sesji. Widać, że jej mała córeczka świetnie czuje się przed obiektywem i radzi sobie nie gorzej niż jej mama. W pewnym momencie coś ją jednak rozdrażnia i słyszymy, jak malutka płacze.

Sesja dla…?

Póki co, nie wiadomo, gdzie mają się ukazać zdjęcia – czy trafią do magazynu w USA czy może to sesja dla któregoś z polskich czasopism, ale jedno jest pewne – zdjęcia są utrzymane w świątecznym klimacie, więc niebawem możemy zapewne oczekiwać ich publikacji!

Stylowe wnętrza

Na nagraniu widzimy niezwykle stylowy salon w mieszkaniu Joasi. Wnętrza zostały urządzone z prawdziwym gustem i smakiem. Uwagę przykuwają granatowe kanapy, ogromny kominek i zapierający dech w piersiach widok z okna.

Wy też nie możecie się doczekać nowej sesji z udziałem Joasi i jej malutkiej córeczki Ashy-Leigh?

Czytaj też: Joanna Krupa POKAZAŁA BRZUCH po porodzie! WYGLĄDA…

kulisy
Instagram
kulisy
Instagram

kulisy

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

 

 

Komentarze

Komentarze