Dziecko i Figura

Główna

Polak w amerykańskim „Mam talent”! Jury było zgodne: „Wyjątkowe, naprawdę wyjątkowe”

Marcin Patrzałek to 18-letni kielczanin, który jakiś czas temu wziął udział w castingu do amerykańskiego programu „Mam talent”. Swoim występem oczarował jury, które było zgodne w swej ocenie. 

Jestem gitarzystą, a to co robię jest trochę dziwne i pełne eksperymentów – tak młody Polak powiedział przed wejściem na scenę prowadzącemu Terry’emu Crewsowi.

Marcin zaprezentował przed jury 5 Symfonię Beethovena… później przeszedł jednak do kolejnego utworu pt. „Toxicity” zespołu System of a Down. Kiedy jego występ się zakończył, 18-latek dostał owacje na stojąco – nie tylko od publiczności, ale od jury również.

Wyjątkowe, naprawdę wyjątkowe! Wiem jakie to trudne, bo próbowałem nauczyć się gitary w Twoim wieku. Nauczyciel mnie uderzył w twarz – przyznał przedstawiciel jury, Simon Cowell.

18-letni Marcin Patrzałek pochodzący z Kielc, jakiś czas temu został zwycięzcą 5 edycji włoskiego talent show Tú Sí Que Vales. To już drugi tak ogromny sukces w jego historii! W 2015 roku zwyciężył w finale 9 edycji programu „Must be the Music”. Mamy nadzieję, że i tym razem mu się poszczęści!

Poniżej znajdziecie występ Marcina podczas castingów do amerykańskiego talent show!

Zdjęcie: Youtube
Źródło: Youtube
  
Wyżej