Policja poszukuje młodej Kambodżanki! Udostępniała w sieci…

Kambodżańska policja prowadzi intensywne poszukiwania młodej kobiety, która przez kilka miesięcy publikowała w sieciach społecznościowych prowokacyjne zdjęcia. O sprawie poinformował kambodżański portal internetowy „Khmer Times”.

Obraziła uczucia Khmerów

Policja z Kambodży poszukuje dziewczyny, która publikowała w sieci rozbierane zdjęcia. Udostępniane przez nią fotografie uznano za „podważające kulturę Khmerów” i „obrażające społeczeństwo”.

policja
Daily Star

Publikowała seksowne zdjęcia

Na opublikowanych do sieci zdjęciach i wideo widać, jak młoda dziewczyna występuje w bardzo odważnych i skąpych strojach odsłaniających nogi, dekolt i ramiona.

„Jedno ze zdjęć miało kilkaset tysięcy wyświetleń w ciągu zaledwie trzech dni” – poinformował przedstawiciel policji.

Czytaj też: Stanął w obronie życia i rodziny. W zamian za to POLICJA GO…

policja
Daily Star
policja
Daily Star

Po tym, jak obrazy zaczęły krążyć w internecie, niektórzy użytkownicy oskarżyli dziewczynę o obrażanie tradycji Khmerów i kobiet z Kambodży. Nie musieliśmy długo czekać, aż sprawą zainteresuje się lokalna policja, a konkretnie wydział ds. cyberprzestępczości.

Saran Narita jest teraz poszukiwana pod zarzutem „rozpowszechniania pornografii i nieprzyzwoitych materiałów filmowych i zdjęć”. W toku śledztwa wyszło na jaw, że kobieta zajmowała się również prostytucją. Grozi jej kara pozbawienia wolności od 30 dni do jednego roku.

policja
Daily Star

Źródło: Khmer Times

Zdjęcia: Khmer Times

Komentarze

Komentarze