Policja z Suwałk odnalazła CIAŁO NOWORODKA! MATKĄ JEST 14-LETNIA DZIEWCZYNKA

Policja z Suwałk odnalazła ciało zakopanego noworodka, którego w poniedziałek urodziła 14-letnia mieszkanka miasta. Aktualnie Prokuratura Rejonowa w Suwałkach bada tę sprawę.

We wtorek funkcjonariusze suwalskiej policji otrzymali zgłoszenie z pobliskiego szpitala. Na oddział trafiła 14-latka, która uskarżała się na bóle brzucha. Lekarzom udało się ustalić, że nastolatka niedawno była w ciąży i urodziła dziecko.

Jak poinformował PAP rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Suwałkach Ryszard Tomkiewicz, policja znalazła zwłoki dziecka na niezamieszkałej posesji. Aktualnie Prokuratura z Suwałk ustala, kto zakopał zwłoki noworodka. W sprawę zamieszany jest również 16-latek, prawdopodobnie ojciec dziecka.

W dniu dzisiejszym miała się odbyć sekcja zwłok, która jest niezbędna w ustaleniu czy dziecko urodziło się żywe czy martwe. Jeśli badania śledczych potwierdzą, że noworodek urodził się żywy, prokurator będzie ubiegał się o opinię Sądu Rodzinnego i Nieletnich w Suwałkach w sprawie 16-latka, który może odpowiadać wówczas przed sądem jak osoba pełnoletnia.

Źródło: Rmf fm

Zobacz też: TA KOBIETA ZACZĘŁA RODZIĆ! Policjanci ze Szczecina eskortowali ją DO SZPITALA

Komentarze

Komentarze