Policjanci zatrzymali 28-letnią matkę-KANIBALKĘ! Ugryzła córkę, bo…

Funkcjonariusze z Karczewa zatrzymali 28-letnią matkę, która znęcała się nad swoją córką. Kobieta kilkakrotnie ugryzła 4-latkę, bo dziewczynka była według matki niegrzeczna i sprawiała jej problemy. Matka trafiła już do aresztu.

Obtarcia i zasinienia

Dyrekcja jednego z karczewskich przedszkoli zawiadomiła policję, o znęcaniu się matki nad dzieckiem. Chodziło o stan zdrowia 4-letniej dziewczynki, która miała na ciele liczne obtarcia i zasinienia. Policjanci z Mazowsza przyjechali do przedszkola i uznali, ze faktycznie dziewczynka może być ofiarą przemocy domowej. Mundurowi postanowili pojechać do domu 4-latki. Tam zastali jej matkę.

Pexels

Gryzła, bo córka była niegrzeczna

28-letnia matka przyznała, że kilkakrotnie ugryzła swoją 4-letnią córeczkę. Uderzyła ją też legginsami. Tłumaczyła, że dziecko było niegrzeczne i musiała w ten sposób zareagować. Policjanci zatrzymali matkę i przewieźli ją na komisariat. 28-letniej kobiecie postawiono zarzut fizycznego znęcania się nad córką. Prokuratura zażądała tymczasowego aresztowania matki dziewczynki. Sąd przychylił się do tego i podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu kobiety na trzy miesiące.

Jaka kara?

Zgodnie z kodeksem karnym 28-letniej kobiecie za znęcanie się fizyczne lub psychicznie nad osobą nieporadną ze względu na jej wiek, stan fizyczny lub psychiczny, grozi od sześciu miesięcy do ośmiu lat pozbawienia wolności. Kobieta w trakcie zatrzymania była trzeźwa. 4-letnia córka trafiła pod opiekę swojego ojca, który jest partnerem 28-letniej kobiety. Policjanci apelują, żeby nie lekceważyć sygnałów o przemocy domowej, które mają miejsce w naszym otoczeniu. Ważne jest, żeby o krzywdzie zawiadamiać policję. To może uratować ofiarom przemocy zdrowie, a  nawet życie.

Źródło: Radio Zet

Zdjęcia: Pexels

Komentarze

Komentarze