Półnaga Justyna Kowalczyk pokazuje ciążowy brzuch! Odważne zdjęcie mistrzyni?

Justyna Kowalczyk wkrótce zostanie mamą. Ani myśli rezygnować z treningów podczas ciąży. Sportsmenka nie oszczędza się. Z jednego z takich treningów zamieściła odważne zdjęcie.

Mistrzyni na emeryturze

Justyna Kowalczyk zakończyła swoją spektakularną karierę sportową. Jednak nie zaprzestała treningów. Mistrzyni wciąż jest bardzo aktywna. Trenuje nawet dwa razy dziennie. Nie odpuszcza mimo, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Mężem Kowalczyk jest alpinista, Kacper Tekieli. Para wzięła ślub w zeszłym roku w Gdańsku, skąd pochodzi Tekieli.

Odważne zdjęcie

Justyna Kowalczyk w swoich mediach społecznościowych zamieściła odważne zdjęcie. Przyszła mama ma na sobie sportowy stanik i eksponuje ciążowy brzuch. Fotografia została wykonana podczas jednego z treningów. Justyna Kowalczyk zdjęcia opatrzyła takim komentarzem. Napisała:

Dzień bez treningu, ale bez dwóch, dniem straconym. P.S. Byłabym bardzo wdzięczna za powstrzymanie się od dobrych rad. Mam się kogo radzić. Dziękuję.

Facebook/Justyna Kowalczyk-oficjalna strona

Na górskich szlakach

Justyna Kowalczyk często dzieli się też fotografiami ze wspólnych chwil ze swoim mężem. Para bardzo aktywnie spędza czas. Kowalczyk i Tekieli razem wędrują po górach i zdobywają nie tylko  tatrzańskie szczyty. Widać, że są szczęśliwi i uwielbiają ze sobą spędzać każdą chwilę. Ostatnio sportsmenka zamieściła zdjęcie z jednej z takich wypraw. Kowalczyk wędrowała w samym sportowym staniku. Zdjęcie skomentowała:

Ciepło było!

Facebook/Justyna Kowalczyk-oficjalna strona

Źródło: Facebook/Justyna Kowalczyk-oficjalna strona

Zdjęcia: Facebook/Justyna Kowalczyk-oficjalna strona

Komentarze

Komentarze