POLSAT zaprosił ROKSANĘ WĘGIEL do popularnego SHOW! Oto jaką DECYZJĘ PODJĘŁA

Roksana Węgiel to najpopularniejsza nastolatka w Polsce. Wygrała Eurowizję Junior, a niedawno dostała propozycję wystąpienia w popularnym show telewizyjnym.

Roksana Węgiel otrzymała propozycję pojawienia się  w „Tańcu z Gwiazdami” emitowanym na kanale Polsat. Czy to jednak nie za wcześnie dla nastolatki?

 

Na udział dziewczyny w popularnym show nie wyrazili zgody jej rodzice. A wszystko z obawy przed hejtem, który i tak mocno dotyka ich córkę. W show Roksana musiałaby występować w dość wyzywających strojach. Spotkałaby się z falą komentarzy. Jest to z pewnością zbyt dużo jak na tak młodą osobę. To kolidowałoby również ze szkołą i mogłoby wpłynąć na jej relacje z rówieśnikami. W listopadzie nastolatkę będzie można zobaczyć w Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach.

 

ZOBACZ TEŻ:TEN mężczyzna ZMARŁ, bo ZJADŁ ŚLIMAKA! Czy MYJESZ dokładnie PACZKOWANĄ SAŁATĘ?!

 

Natomiast w nowej edycji show tanecznego możemy spodziewać się takich gwiazd jak m.in: Ola Kot (prezenterka radia ESKA), Basia Kurdej Szatan, Rafał Szatan oraz Reni Jusis. Program poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna oraz Krzysztof Ibisz. Pierwsze odcinki już od września.

 

Źródło:party/Facebook

 

Komentarze

Komentarze