POMIJASZ tę czynność Z RANA? Popełniasz DUŻY BŁĄD!

Z rana na ogół człowiek często śpieszy się, a niektóre czynności wykonuje niemal w locie. Istnieje jeden rytuał, który warto wprowadzić w życie natychmiast!

Każdy poranek powinien zaczynać się niewątpliwie od śniadania, które stanowi fundament dla całego dnia. Śniadanie z kolei powinna poprzedzać ta czynność. Zaraz po przebudzeniu, jeszcze przed poranną toaletą warto wypijać na czczo szklankę przegotowanej, letniej wody z cytryną. To prawdziwy skarb dla organizmu!

 

Kuracja ta oczyszcza ciało z toksyn i dodaje energii na cały dzień. Pomaga również w usuwaniu z organizmu nierozpuszczalnych soli i śluzu. Cytryny ze względu na bogatą zawartość witaminy C wspomagają produkcję kolagenu, a co za tym idzie, opóźniają procesy starzenia się.

 

ZOBACZ TEŻ:Jej historia jest przejmująca! Ma UMYSŁ DZIESIĘCIOLATKI, a wygląd STARUSZKI

 

Podczas kuracji należy pamiętać, aby do wody dodawać sam świeży sok z cytryny, bez dodatku cukru czy miodu. Napój odmładzający należy pić pół godziny przed posiłkiem lub godzinę po posiłku. Częstotliwość jego spożycia powinna wynosić od 3 do 5 razy dziennie. W ten sposób efektywnie nawilżysz organizm!

 

Źródło:zdrowiebezlekow/pixabay

Komentarze

Komentarze