Pomysł na tani prezent? Przedstawiamy kilka pomysłów

Tani prezent wcale nie oznacza, że będzie kiczowaty. Za niewielki wkład finansowy, możesz upolować coś naprawdę fajnego. W końcu grudzień to miesiąc ogromnych wydatków, zatem warto zwrócić uwagę na wszelkie koszta. Jeśli nadal nie masz prezentów, to ostatni dzwonek! Poniżej przedstawiamy propozycje dla określonych budżetów!

Kartki świąteczne

To rozwiązanie głównie dla rodziny, której nie widzisz w święta. Jest to miły gest, który będzie Cię kosztował maksymalnie kilkanaście złotych. Na pewno jest to bardziej eleganckie, niż życzenia na portalach społecznościowych.

Książka

To zawsze dobre rozwiązanie, zwłaszcza jak znasz gust osoby, którą chcesz obdarować. Aby dodać bardziej osobistego charakteru, napisz dedykację! To wywoła uśmiech, nawet po upływie lat.

Ozdoby

Możesz komuś podarować ozdoby świąteczne. Sklepy w tym czasie obfitują w takie gadżety. Dodatkowo możesz upiec świąteczne pierniczki, które dodadzą wyjątkowego, osobistego charakteru.

https://pl.freepik.com/

Kubek

Wielu ludzi uwielbia kubki! Mają swoje ulubione na kawę, herbatę, soki, wodę itp. Dobrym pomysłem będzie spersonalizowany kubek, bądź taki z ulubionym motywem, np. postacią z filmu, lub cytatem.

Zestaw kosmetyków

To bardzo uniwersalny prezent, do tego przydatny. Drogerie posiadają szeroką ofertę różnych zestawów. Ceny są bardzo zróżnicowane, dlatego od Ciebie zależy, ile chcesz przeznaczyć pieniędzy na dany podarunek.

Własnoręczny podarunek

Jeśli Twój budżet jest mocno ograniczony, zrób coś sama! Taki prezent wcale nie będzie gorszy od tego kupionego. Wręcz przeciwnie – będzie bardzo wartościowy. Tym samym pokażesz swoje zaangażowanie. To zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż nietrafiony bibelot. Co możesz zrobić własnoręcznie? Biżuterię, ramkę na zdjęcia, kalendarz. Możliwości jest wiele, uruchom wyobraźnię!

Komentarze

Komentarze