Potwierdziły się PRZYKRE informacje! Agnieszka Woźniak-Starak nie…

Fani Agnieszki Woźniak-Starak będą naprawdę zawiedzeni, a co po niektórzy wręcz załamani…

Mamy przykre wieści – okazuje się, że prezenterka już nie…

„Azja Express”

Agnieszka Woźniak-Starak zyskała sobie ogromną sympatię jako prowadząca program „Azja Express”. Już wkrótce ma ruszyć kolejna edycja show, które tym razem zabierze swoich uczestników do Stanów Zjednoczonych. Trasa wyścigu ma przebiegać przez Gwatemalę i Kolumbię a show będzie nosiło nazwę „Ameryka Express”. Niestety, potwierdziły się pewne bardzo smutne wieści dotyczące Agnieszki Woźniak-Starak…

Już wcześniej zrezygnowała…

Agnieszka już wcześniej zrezygnowała z prowadzenia „Ameryki Express”, ponieważ zaproponowano jej rolę gospodyni „Big Brothera”. Potem w życiu prezenterki wydarzyła się ogromna tragedia. W sierpniu straciła w tragicznym wypadku swojego ukochanego męża Piotra, który zginął podczas nocnej przejażdżki motorówką na mazurskim jeziorze Kisajno. Agnieszka jakiś czas temu poinformowała, że nie wróci już do branży rozrywkowej, a nawet rozważa pójście w ślady swojego męża i zajęcie się produkcją filmów. Mimo iż fani prezenterki mogą czuć się zawiedzeni, na pewno zrozumieją jej decyzję.

przykre
Instagram

Co z kolejną edycją show?

Program zostanie wyemitowany wiosną 2020 roku i jak zapewnia stacja TVN, będzie się naprawdę działo!

„Wyścig toczył się w niezwykłych okolicznościach przyrody: majestatyczne wulkany, niedostępne dżungle, tropikalne wybrzeża Morza Karaibskiego. Zadania przekroczyły najśmielsze oczekiwania – uczestnicy musieli sprawdzić swoją wytrwałość pływając po jeziorze w kraterze, gotując na szczycie wulkanu, czy próbując przysmaków Majów, niezjadliwych dla Europejczyka” – podał portal wirtualnemedia.pl, cytując biuro prasowe Grupy TVN Discovery Polska.

Co z Agą?

Wiadomo już, że Agnieszka na pewno nie poprowadzi show. Zatem kto będzie jego gospodynią lub gospodarzem?

Jak się okazuje, będzie nią…

Na oficjalnym profilu na Instagramie poinformowano, że nową gospodynią programu została kucharka Daria Ładocha, czyli zwyciężczyni drugiej edycji „Agent – Gwiazdy”.

Cieszycie się z takiego wyboru stacji czy wolelibyście na miejsce Agnieszki kogoś zupełnie innego?

Czytaj też: TO KONIEC! Agnieszka Woźniak-Starak REZYGNUJE Z…

przykre
Instagram

Źródło: TVN, Wirtualnemedia.pl

Zdjęcia: Instagram

 

Komentarze

Komentarze