POWAŻNE KŁOPOTY u Pippy Middleton! Jej synek chodzi NA TERAPIĘ…

Siostra księżnej Kate – Pippa Middleton ma poważne kłopoty ze swoim dzieckiem. Co mu jest?

Terapia u osteopaty

Pippa Middleton opowiedziała w jednym z wywiadów o alternatywnej terapii, którą postanowiła objąć swojego rocznego synka Arthura. Siostra księżnej Kate zdradziła, że ​​zabiera chłopca na osteopatię czaszkową – uspokajającą praktykę, w której dziecko otrzymuje delikatny masaż czaszki. Arthur uczęszcza na tego typu terapię odkąd skończył siedem miesięcy. Pippa nie zdradziła jednak, co dokładnie zaniepokoiło ją w zachowaniu dziecka, że postanowiła zabrać je na leczenie…

Czytaj też: Pippa Middleton zabiera swojego 11-MIESIĘCZNEGO synka na… Czy to aby nie PRZESADA?

kłopoty
Instagram

Czym jest osteopatia?

Pippa opowiedziała o tej alternatywnej terapii:

„Wkrótce po tym, jak Arthur przyszedł na świat, usłyszałam, jak kilka mam rozmawia na temat osteopatii czaszkowej. Jest to popularna alternatywna terapia dla noworodków, szczególnie tych, które miały traumatyczne porody, są niespokojne lub mają problemy ze snem. Tego typu terapia leczy, relaksuje i promuje sen, trawienie i wyrównanie ciała poprzez delikatną manipulację głową i ciałem”.

Middleton dodała, że od razu zauważyła pozytywny wpływ terapii.

„Byłam zafascynowana tym, jak uspokajająca była dla niego ta terapia, ale także jak cenne były informacje zwrotne. Osteopata zauważył, że jedna strona jego szyi była bardziej zaciśnięta od drugiej, co wyjaśniało, dlaczego preferował spanie z jednej strony. Zobaczył również, że jego ręce były silniejsze niż nogi, więc zaproponował ćwiczenia, aby mu pomóc”.

Małemu Arthurowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Źródło: Harpersbazaar.com

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze