Poważny WYPADEK Kożuchowskiej! Niestety…

Małgorzata Kożuchowska ma ostatnio prawdziwego pecha. Najpierw z dnia na dzień straciła pracę w serialu „Rodzinka.pl”, a teraz miała groźny wypadek. Co dokładnie się stało? Jak się czuje gwiazda?

Wypadek w centrum Warszawy

We wtorkowy wieczór Małgorzata jechała swoim luksusowym autem przez Warszawę. Widoczność i warunki pogodowe były fatalne – było ciemno i padał deszcz. Na jednej z głównych ulic gwiazda wpadła prosto na Mercedesa kombi jadącego pasem obok. Aktorka dosłownie roztrzaskała swojego Jaguara, ale na szczęście jej samej nic się nie stało. Co z kierowcą Mercedesa? Jak wygląda jego auto?

Czytaj też: Groźny WYPADEK znanego kabaretu! Niestety…

wypadek
Instagram

Szlachetny gest

Podczas zderzenia, do którego doszło na ul. Książęcej w Warszawie, Mercedes został zepchnięty na metalowe słupki, w wyniku czego ma roztrzaskany cały przód. Po kolizji Kożuchowska zachowała się z ogromnym szacunkiem i klasą wobec kierowcy drugiego auta. Wyściskała go i przeprosiła. 

wypadek
Instagram

Na miejscu zjawiła się policja

Po kilku minutach na miejscu zdarzenia pojawiła się policja i wlepiła aktorce mandat oraz punkty karne.

„Kierująca Jaguarem została ukarana mandatem karnym w wysokości 450 zł. Otrzymała też 6 punktów karnych” – mówi podkom. Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji.

To naprawdę luksusowy model

„Biały Jaguar aktorki to model I-PACE, do setki przyśpiesza w 4,8 sekundy i jest w pełni elektryczny. Ma też  najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa. Może być wart nawet 456 tys. zł.” – donosi „Super Express”.

Miejmy nadzieję, że następnym razem aktorka zachowa większą uwagę podczas nocnej jazdy przez miasto…

Czytaj też: MAKABRYCZNY wypadek syna gwiazdora disco polo!

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze