POŻEGNANIE Wojewódzkiego! Fani są w szoku!

Czy to już koniec i nie zobaczymy już Kuby Wojewódzkiego? Na to wygląda!

Zagrał po raz ostatni

Kuba Wojewódzki zasmucił i bardzo zaniepokoił ostatnio swoich fanów, wrzucając na Instagrama bardzo wymowne zdjęcie. Wynika z niego, że showman nie zagra już w spektaklu „Zagraj to jeszcze raz, Sam”, który był wystawiany przez Teatr 6. piętro. Kuba występował w nim od lat. Widowisko cieszyło się ogromną popularnością i uznaniem krytyków.

Kuba po raz ostatni już stanął już na deskach teatru, w tym właśnie przedstawieniu. Na pożegnalnej fotografii widzimy go ze znanymi polskimi aktorami i aktorkami – Michałem Żebrowskim, Małgorzatą Sochą, Anną Cieślak i Danielem Olbrychskim.

„#aboutlastnight ostatni spektakl w tym roku 🗣️ #zagrajtojeszczerazsam @teatr6pietro ~ Jak mężczyzna jest nieszczęśliwy to szuka żony. Jak jest szczęśliwy ~ To żona go szuka…” – Kuba podpisał zdjęcie, które wstawił na swój profil na Instagramie.

W kogo się wcielał?

Sztuka, w której występował Kuba biła prawdziwe rekordy popularności a jej fabuła opiera się na sztuce samego Woody’ego Allena. Wojewódzki wcielał się w postać neurotycznego krytyka filmowego – Allana, który po rozstaniu z żoną Nancy, szukał pocieszenia w związkach z innymi kobietami, co z kolei przeradzało się w pasmo niefortunnych i wyjątkowo komicznych zdarzeń.

Czy to już koniec jego przygody z „Zagraj to jeszcze raz, Sam”?

Czy Kuba wróci jeszcze na deski Teatru 6. piętro w sztuce „Zagraj to jeszcze raz, Sam”? To się okaże już niebawem.

Czytaj też: Wojewódzki publicznie ZAKPIŁ z Anny Muchy! Jak mógł COŚ TAKIEGO powiedzieć?!

pożegnanie
Instagram

Źródło: Życienews.pl

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze