Poznaj historię 10-LATKA, który marzy o własnej linii lotniczej! Napisał list do…

10-letni Alex pochodzący z Australii stał się idolem internautów. Wszystko za sprawą niecodziennego listu, którego wysłał do szefa Qantas, narodowych linii lotniczych Australii.

10-letni Alex wyznał w swoim liście, że jego marzeniem jest założenie własnej linii lotniczej. Poprosił szefa linii lotniczych Qantas o kilka wskazówek i rad, które mogą mu się przydać w przyszłości. Dodał również, że zgłębił tematykę maszyn lotniczych i wie, które z nich chciałby mieć w swojej firmie.

„Proszę potraktować mnie poważnie” – poprosił Alana Joyce’a 10-letni Alex.

Okazuje się, że szef Qantas Alan Joyce, tak jak życzył sobie chłopiec potraktował prośbę poważnie. Zaproponował 10-latkowi spotkanie. Wiele wskazuje na to, że chłopiec otrzyma niezbędne rady, dzięki którym w przyszłości uda mu się stworzyć prężnie prosperującą sieć linii lotniczych 🙂

Nasi konkurenci zwykle nie proszą nas o rady, ale kiedy lider linii lotniczych wyszedł z taką inicjatywą, nie mogliśmy tego zignorować. Oczywiście był na to tylko jeden sposób: dyrektor generalny z dyrektorem generalnym” – napisano na Twitterze linii Qantas. 

Źródło: Wiadomości Onet

Źródło zdjęcia: Twitter

Zobacz też: To przypadek jeden na milion! Poznaj historię WYJĄTKOWYCH BLIŹNIACZEK!

Komentarze

Komentarze