Pozostałości HEROINY I METANOLU w toalecie! KOBIETA OSTRZEGA inne matki

Przewijaki dla dzieci są dostępe praktycznie w każdej toalecie publicznej. Trzeba przyznać, że dzięki nim przewijanie maluszku wydaje się dużo łatwiejsze. Korzystając z tego typu urządzeń należy jednak zachować ostrożność.

Jakiś czas temu w sieci pojawiła się informacja, której autorką była Anyahh Bennett z Nottingham. Kobieta zauważyła czarne ślady, niewiadomego pochodzenia na przewijaku dla dzieci. Była przerażona, gdy dowiedziała się w jaki sposób mogły się tam pojawić.

W swoim ostrzeżeniu, Anyahh napisała: „Zanim położysz swoje dzieci w pobliżu tych urządzeń, ZAWSZE najpierw je wyczyść. Nawet jeśli się spieszysz, nawet jeśli masz koc. Widzisz czarne plamy? Pochodzą z wypalonych łyżek. Uzależnieni używają ich jako stołów, kiedy biorą narkotyki. Mogą być na nich pozostałości z heroiny, metanolu, a także inne szkodliwe płyny ustrojowe. Jeśli komuś nie zależy na sobie, mogę ci obiecać, że nie myśli o twoich dzieciach. Bądźcie ostrożni”.

czarne plamy, przewijak, dziecko

Na końcu Anyahh dodała prośbę o udostępnienie wpisu, aby dotarł on do jak największej liczby niczego nie podejrzewających rodziców i opiekunów.

Zobacz też: UCZYŁA kobiety bycia DOBRĄ MATKĄ. Z zimną krwią ZABIŁA 2-LATKĘ!

Źródło, źródło zdjęcia: Facebook @Anyahh Bennett

 

Komentarze

Komentarze