Pragniesz szczęścia ? Uporządkuj kilka miejsc w swoim domu !

Porządek wokół ciebie ma znaczący wpływ na twoje życie rodzinne i miłosne. Drobne zabiegi sprawią, że szczęście i harmonia wypełnią twoje życie. Zacznij działać, a pozytywne rezultaty szybko przyjdą.

Niepotrzebne wyrzuć

W wielu mieszkaniach prawdziwą plagą są niepotrzebne rzeczy. Zabierają one miejsce i do niczego już się nie nadają. Trzymasz je po prostu z przyzwyczajenia. Jednak musisz się z nimi rozstać, żeby wprowadzić ład i harmonię do życia rodzinnego. Jeśli takie niepotrzebne szpargały masz w sypialni to jak najszybciej się ich pozbądź. Zbędne rzeczy odwracają uwagę twojego partnera od ciebie. A przecież tego nie chcesz. Jeśli takie rzeczy trzymasz w przedpokoju to znaczy, że nie jesteś gotowa, żeby powitać kogoś nowego.

Zrób porządek

Bałagan sprawia, że już na wstępie cała miłosna atmosfera gdzieś się ulatnia. Zbędne bibeloty zabierają przestrzeń i szczęście. Pozbądź się kilku z nich a zobaczysz, że twoja przestrzeń się powiększy i zapanuje większy ład.

Zagracona sypialnia

Ciężko się zrelaksować w zagraconej sypialni. Przestrzeń przytłacza i nie nastraja do miłosnych uniesień. Partnerzy czują się po prostu zmęczeni. Gdy widzisz nadmiar przedmiotów, papierów to od razu zaczynasz myśleć o niezałatwionych sprawach. Nie masz szans na relaks w takiej przestrzeni.

Przestrzenny przedpokój

To miejsce jest wizytówką domu. Tutaj goście stawiają swoje pierwsze kroki w naszym mieszkaniu. Postaraj się żeby nie było tu wielu par butów, schowaj je do szafki, uporządkuj płaszcze czy kurtki. Od razu zrobi się więcej miejsca.

Wspólny posiłek

Przygotuj czyste i miłe miejsce. Nawet najbardziej romantyczna kolacja nie będzie smakować, gdy będziesz ją jadła na stole pełnym dokumentów, papierów czy innych szpargałów. Atmosfera ma znaczenie zarówno podczas wspólnego posiłku jak i w sypialni.

źródło: papilot.pl

zdjęcie: pexels.com

Komentarze

Komentarze