Dziecko i Figura

Główna

Prawda wyszła na jaw! TYLE zarabia Tomasz Kammel!

zarabia

Tomasz Kammel jest jednym z najbardziej lubianych i rozchwytywanych prezenterów w Polsce. Jesteście ciekawi, ile zarabia za swoją pracę? Kwota może naprawdę zaskoczyć!

Gwiazdor telewizji

Tomasz Kammel jest jednym z najpopularniejszych prezenterów w naszym kraju. Prowadzi takie programy jak „Pytanie na śniadanie”, „Voice of Poland” oraz „Voice Kids”, a już wkrótce pojawi się także jako prowadzący nowego show „Dance, dance, dance”.

Tomek z pewnością nie może narzekać na nudę, co na pewno świetnie przekłada się na jego zarobki. Ile dokładnie pieniędzy trafia co miesiąc na konto dziennikarza? Okazuje się, że suma jest naprawdę pokaźna!

Czytaj też: ILE zarabia jasnowidz Jackowski! Od rodziny Woźniaka-Staraka wziął…

zarabia

Instagram

Chałtura w Chicago

Ostatnio prezenter wybrał się w podróż do Stanów Zjednoczonych, ale nie była to zwykła wycieczka, tylko wyprawa typowo służbowa. Kammel poprowadził imprezę polonijnej instytucji finansowej, która bardzo słono zapłaciła mu za jego pracę. Jak donosi „Super Express”, za pół godziny pracy miał otrzymać 40 tysięcy złotych.

„Do tego miał zagwarantowany hotel i przelot w obie strony. Tomek pracował ok. 30 min” – donosi źródło tabloidu.

Oznacza to, że w pół godziny Tomasz zarobił więcej, niż prezes TVP Jacek Kurski w miesiąc!

zarabia

Instagram

Ile wynoszą zarobki Kurskiego?

W jednym z ostatnich wywiadów prezes ujawnił, że jego miesięczna pensja wynosi nieco ponad 36 tys. brutto. Miesięczne wynagrodzenie Kammela to prawie 37 tysięcy brutto (choć prawdopodobnie kwota ta jest jeszcze wyższa!), a więc dziennikarz zarabia więcej niż sam Kurski!

Czytaj też: Basia Kurdej-Szatan JEST W CIĄŻY! Znamy szczegóły!

zarabia

Instagram

Źródło: Super Express, Pomponik

Zdjęcia: Instagram


  
Wyżej