Prezydent Duda namawia córkę na ślub ! Będzie wesele ?

Andrzej Duda z małżonką zachęcają swoją córkę do podjęcia ważnych życiowych decyzji. Kinga ma od kilku lat narzeczonego. Pora więc wziąć w końcu ślub. Czy Kinga stanie przed ołtarzem ?

Córka prezydenta

Kinga Duda towarzyszy swoim rodzicom podczas oficjalnych uroczystości. Wspierała Andrzeja Dudę w walce o urząd prezydenta RP. Widać, że ze swoimi rodzicami dobrze się rozumie i jest blisko. Jedyna córka pary prezydenckiej od kilku lat jest też szczęśliwie zakochana. Jej wybrankiem jest Bartłomiej, student medycyny z Krakowa.

Ambitna prawniczka

Kinga podobnie jak prezydent Andrzej Duda skończyła prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Kobieta odbyła staż w prestiżowej londyńskiej kancelarii i zdecydowała się wrócić do kraju. Została doradcą społecznym w Kancelarii Prezydenta RP. Kinga zrobiła na współpracownikach bardzo pozytywne wrażenie. Żałowali, że po jakimś czasie córka prezydenta zrezygnowała ze stanowiska. Wybrała inne wyzwania zawodowe. Kinga łączy udane życie zawodowe z tym prywatnym. Od kilku lat jeszcze w szczęśliwym związku. Jeszcze niedawno prezydent Duda tak odpowiadał internautom na pytania o córkę:

Jest osobą dorosłą, samodzielną, nie jest jeszcze zamężna, ma chłopaka, jest z nim szczęśliwa o ile wiem, ale zawsze pan może próbować”.

Jednak jak donosi tygodnik Dobry Tydzień coraz częściej para prezydencka porusza z córką temat zamążpójścia. Rodzice chcieliby, żeby ich córka już stanęła na ślubnym kobiercu. Prezydent i jego małżonka wspominają córce o ślubie i wnukach, którymi chcieliby już się cieszyć. Czy rodzice wpłynął na życiowe decyzje Kingi ? Prawniczka jest od lat szczęśliwie zakochana. Być może niebawem prezydent poprowadzi córkę do ołtarza ?

źródło: jastrzabpost.pl

zdjęcie:Kinga Duda/Facebook

Komentarze

Komentarze