Prognoza pogody na ŚWIĘTA WIELKANOCNE! Zobacz, co nas czeka

Prognoza pogody na ŚWIĘTA WIELKANOCNE! Zobacz, co nas czeka w ciągu najbliższych dni. Temperatura w tym okresie będzie wahała się od 10 do nawet 19 stopni Celsjusza.

Wielka Sobota

Zachmurzenie pojawi się w sobotę 20 kwietnia, szczególnie na południu kraju. Temperatura wyniesie od 14 stopni na Podkarpaciu do 18 stopni na zachodzie kraju. Tyle samo pokażą też termometry w stolicy. Możecie być spokojni, mało prawdopodobne by pojawiły się w tym dniu ulewne deszcze.

Niedziela Wielkanocna 

Rano, na przeważającym obszarze kraju pogodnie, słonecznie i bez opadów. Dopiero około godzin popołudniowych pojawi się zachmurzenie w środkowej części kraju. W niektórych częściach kraju możecie się spodziewać opadów (północny wschód Polski). Prognozowane są nawet opady śniegu (Białystok). Temperatura w kraju wyniesie 10 stopni Celsjusza w Olsztynie, środkowa część Polski 17-19 stopni na plusie. W Gorzowie Wielkopolskim temperatura będzie sięgać 19 stopni Celsjusza.

Poniedziałek Wielkanocny

W części zachodniej kraju możecie się spodziewać pięknej pogody. Będzie słonecznie. Synoptycy przewidują, że termometry mogą wskazywać następującą temperaturę: 16 – 19 stopni Celsjusza. Nieco inaczej sytuacja będzie wyglądała we wschodniej części Polski. W godzinach popołudniowych zaczną pojawiać się pojedyncze, kłębiaste chmury. Mogą one wiązać się z przelotnymi opadami i lokalnymi burzami. Temperatura na wschodzie- około 14 / 15 stopni Celsjusza.

Źródło: Onet, Interia, TVN Meteo

Źródło zdjęcia: Pixabay

Zobacz też: Urodziła dziecko na drzewie! Nie miała wyjścia. Uciekała przed GROŹNYM ŻYWIOŁEM…

Komentarze

Komentarze