Proroczy sen przyniósł kobiecie bogactwo! „Zaczęłam krzyczeć!”

Emerytka z kanadyjskiego miasta Thorold w Ontario wygrała główną nagrodę dzięki liczbom, które pojawiły się jej we śnie. O niezwykłej historii poinformowała strona internetowa kanału CTV News.

Przyśniły jej się liczby

Pewnej nocy 64-letniej Deborze Rose przyśniły się liczby, których postanowiła użyć w loterii. Proroczy sen przyniósł jej bogactwo.

W wyniku losowania 28 lipca kobieta wygrała maksymalną nagrodę – milion dolarów kanadyjskich!

Rose ujawniła, że ​​w dniu, w którym postanowiła sprawdzić swój los, dokuczał jej wyjątkowo zły humor.

„Miałam naprawdę zły dzień, ale wszystko się zmieniło, kiedy dowiedziałam się, że wygrałam. Pamiętam, jak mówiłam: „Co?” A potem zaczęłam krzyczeć” – powiedziała.

Pierwszą rzeczą, jaką zrobiła, było poinformowanie wnuków o wygranej, ponieważ Rose zawsze im obiecywała, że ​​pewnego dnia wygra na loterii. Emerytka powiedziała, że ​​nie uwierzy w swoje zwycięstwo, dopóki wygrana nie zostanie zaksięgowana na jej koncie bankowym.

Czytaj też: Kobieta NIE posłuchała wróżki i WYGRAŁA FORTUNĘ!

Co zrobi z pieniędzmi?

Za otrzymane pieniądze planuje podróżować i pomagać swoim dzieciom oraz wnukom.

„Bardzo chcę odwiedzić Grecję, Turcję i Bułgarię” – powiedziała.

Wcześniej poinformowano, że mieszkanka australijskiego miasta Redlands w stanie Queensland trafiła w dziesiątkę w loterii dzięki liczbom, o których śniła 15 lat temu.

„Dosłownie widziałam, jak pojawiały się jedna po drugiej i od tego czasu zapisuję je na losach loterii dokładnie w tej samej kolejności” – powiedziała.

Źródło: CTV News

Zdjęcie: CTV News

Komentarze

Komentarze