Przejął OBOWIĄZKI ŻONY I NIE PODOŁAŁ. Reakcja MĘŻA BYŁA NIESAMOWITA!

Ten mężczyzna przekonał się na własnej skórze ile zawdzięcza swojej żonie. Dopiero, gdy partnerka zachorowała zrozumiał istotę bycia rodzicem.

Pewien Australijczyk opublikował publicznie na Facebooku list z podziękowaniami do swojej żony, kiedy to przez dwa dni musiał zajmować się ich trojgiem dzieci. Jak się okazuje mężczyzna przyznaje otwarcie , że go to przerosło.

Podczas kiedy Laura Mazza matka dzieci walczyła z grypą żołądkową, jej mąż Pean mógł się w tym czasie zająć domem i trojgiem dzieci poniżej 5 roku życia.

 

ZOBACZ TEŻ:KARMIŁA DZIECKO PIERSIĄ. ZOSTAŁA PRZEZ TO WYRZUCONA Z OBIEKTU

 

Zawsze uważałem, że twoja praca jako mamy jest ważna. Nigdy nie wątpiłem w to co robisz, ale nie doceniałem tego– wyznaje młody mężczyzna. Dopiero, gdy przejął obowiązki domowe  swojej partnerki, zrozumiał jak silną kobietą jest jego żona. Wiem teraz, że nawet jeśli zasypiasz ze mną, czuwasz nad Lucki, który wcale nie śpi. Ten dzieciak kopnął mnie w jądra co najmniej 18 razy– dodaje Pean.

Mąż wręczył dzieciom fast foody na kolację, gdyż nie był w stanie pogodzić opieki oraz jednocześnie przygotować posiłku, ponieważ jak się przyznał zapomniał napełnić lodówkę. Wzruszający list kończy wyznaniem: jesteś dobrą matką moja piękna żono, nigdy nie wątp w siebie.

 

Żródło:facebook

Żródło zdjęcia: pixabay

Komentarze

Komentarze