Przełomowe chwile w życiu Lewandowskich! Mogą być dumni z córeczki!

Roczna córka Anny i Roberta Lewandowskich, Laura postawiła swoje pierwsze kroki. Wyjątkową chwilę uwieczniła jej mama. Rodzice mogą być dumni z postępów latorośli.

Rodzina najważniejsza

Anna i Robert Lewandowscy na pierwszym miejscu stawiają rodzinę. Para sportowców od 2017 roku jest rodzicami córeczki Klary. Rok temu na świat przyszła druga córka, Laura. Dzieci trenerki i piłkarza są oczkiem w głowie swoich sławnych rodziców. Anna Lewandowska w swoich mediach społecznościowych publikuje zdjęcia córeczek. Popularna trenerka chwaliła się umiejętnościami sportowymi Klary. Widać, że dziewczynka odziedziczyła talent po rodzicach. 4-latka świetnie radziła sobie podczas ćwiczeń.

Facebook/Anna Lewandowska

Dumni rodzice

Odkąd na świat przyszła druga córeczka Lewandowskich, Laura, jej mama jeszcze chętniej pokazuje momenty z rodzinnego życia w swoich mediach społecznościowych. Widać, że Anna Lewandowska jest dumna ze swoich pociech. Ostatnio uwieczniła bardzo ważny moment w życiu każdego rodzice. Roczna Laura postawiła swoje pierwsze kroki. To przełomowy moment w życiu każdego malucha i jego rodziców. Na zdjęciu widać jak mała Laura trzyma się krzesełka i pewnie trzyma się na nóżkach. To pokazuje , że dziewczynka już wcześniej musiała stawiać swoje pierwsze kroki.

screen Instagram/Anna Lewandowska

Rodzina i kariera

Pierwsze kroki córeczki zapewne ucieszą Roberta Lewandowskiego, który w Sopocie wraz z biało-czerwonymi przygotowuje się do Euro 2020. Żona Anna skrupulatnie uwiecznia ważne momenty z życia dzieci, tak żeby Roberta nic nie ominęło. Każde z małżonków spełnia się w sporcie i w życiu zawodowym. Lewandowscy starają się umiejętnie łączyć życie rodzinne z tym biznesowym. Anna otworzyła centrum treningowo-dietetyczne, stworzyła markę kosmetyczną, wydaje płyty DVD z ćwiczeniami i organizuje obozy treningowe. Natomiast Robert otwiera restaurację, chce zbudować klinikę sportową, inwestuje w nieruchomości.

Źródło: Instagram/Anna Lewandowska

Zdjęcia: Instagram/Anna Lewandowska

Facebook/Anna Lewandowska

Komentarze

Komentarze