PRZERAŻAJĄCY wypadek aktora „Złotopolskich”! Prosi o pomoc!

Grzegorz Kowalczyk doznał ostatnio poważnego w skutkach wypadku, w wyniku którego złamał kolano w trzech miejscach. Aktor i tancerz znany z takich produkcji jak: „Uprowadzenie Agaty”, „Złotopolscy”, „Ekstradycja”, „Diagnoza”, czy „Leśniczówka”, nie ma pieniędzy na kosztowną rehabilitację.

Kim jest Grzegorz Kowalczyk?

Grzegorz Kowalczyk to aktor i tancerz, który występował m.in. w spektaklu „Metro”. Szersza publiczność miała okazję podziwiać jego talent w takich produkcjach, jak: „Uprowadzenie Agaty”, „Ekstradycja”, „Diagnoza”, czy „Leśniczówka”. Kowalczyk doznał ostatnio poważnego wypadku, w wyniku którego złamał w trzech miejscach kolano. Niestety, aktor nie ma pieniędzy na rehabilitację.

Czytaj też: Kierowca ciężarówki spowodował śmiertelny wypadek. Nie uwierzysz, co robił podczas jazdy!

wypadek
IG

Rozpoczął zbiórkę pieniędzy

Kowalczyk potrzebuje około 20 tys. na rehabilitację kolana, ale nie ma takich funduszy. Aktor rozpoczął za pośrednictwem jednego z portali zbiórkę pieniędzy na leczenie.

„Dzień dobry wszystkim. Nazywam sie Grzegorz Kowalczyk i jestem aktorem filmowym i bylym tancerzem warzawskich teatrów. Tydzien temu uleglem wypadkowi który spowodował zlamanie mojego kolana w trzech miejscach. Niezbedna jest operacja o rehabilitacja abym mógł wrócić nie tylko do zawodu, ale i normalnego życia. Przez wiele lat starałem się pomagać innym. Od 25 lat jestem honorowym dawcą krwi, a od kilku lat zasłużonym dawcą. Wiem jak bardzo potrafią byc wdzięczni Ci, którzy z tej pomocy korzystają. Podobnie ja będę wdzieczny za okazanie wsparcia, aby jak najszybciej wrócić do zawodu. Kolejne role juz czekają” – napisał na stronie Pomagam.pl aktor.

Jak dotąd udało mu się zebrać 4508 zł. Życzymy mu, aby jak najszybciej zebrał pełną kwotę.

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze