Przestała jeść McDonald’sa i zmieniła się nie do poznania! Zobacz!

Talicia Lees wprost uwielbiała jedzenie z McDonald’sa. Tłusta dieta i brak ruchu sprawiły, że kobieta w pewnym momencie ważyła ponad 140 kg! Pewnego dnia, Talicia zdecydowała, że pora z tym skończyć i się za siebie wciąć…

Uwielbiała McDonald’sa

Talicia Lees zjadała hurtowe ilości jedzenia z McDonald’sa. Najbardziej smakowały jej hamburgery i frytki, które wprost pożerała, nie zważając na konsekwencje. Kobieta bardzo się roztyła i zaczęła mieć problemy ze zdrowiem. Tusza przeszkadzała jej w wykonywaniu wielu codziennych czynności i sprawiła, że zaczęła zaniedbywać kontakty z rówieśnikami. Pewnego dnia, pod wpływem wizyty w wesołym miasteczku, Talicia zdecydowała się zmienić swoje życie o 180 stopni.

„McDonald’s był moim ulubionym miejscem. Czułam się, jakbym nigdy nie była pełna. Miałam obsesję na tym punkcie. Potrafiłam pojechać do niego nawet kilka razy w ciągu dnia. Moje  standardowe zamówienie na śniadanie to dwie kiełbaski i jajka McMuffins, cztery placki ziemniaczane i duży sok pomarańczowy” – zdradziła na łamach „Daily Mail” 24-letnia Australijka, która walczyła z uzależnieniem od 4 lat.

Czytaj też: Oto NAJGORSZA dieta według naukowców! Byłaś na niej?

McDonald'sa
Metro

Wyrzucili ją z wesołego miasteczka!

Pewnego dnia Talicia postanowiła wybrać się do wesołego miasteczka, ale nie skorzystała z żadnej z tamtejszych atrakcji. Dlaczego? Ponieważ była za gruba i nie mieściła się w żadne urządzenie.

Mimo usilnych starań pracowników, kobieta nie zmieściła się w żadną kolejkę czy inne urządzenie i ostatecznie została wyproszona z placu.

„Pracownica próbowała zapiąć uprząż, ale nie zatrzasnęła się na swoim miejscu. Nie zapięłaby tego bez względu na to, jak bardzo się starała. To było najbardziej upokarzające doświadczenie w moim życiu” – mówiła Talicia.

McDonald'sa
Mirror

Dość upokorzeń!

Talicia miała dość upokorzeń związanych ze swoją wagą i postanowiła wziąć się za zdrowe odżywianie. Chciała mieścić się w modne ubrania i zacząć wychodzić na miasto z rówieśnikami. W tym celu wybrała się do lekarza, który odesłał ją do dietetyka, który dobrał jej odpowiednią dietę.

Zdrowa dieta i treningi

Talicia nie tylko przeszła na zdrową dietę, ale też zaczęła ćwiczyć. Wystarczyło kilka miesięcy, żeby straciła aż 51 kg i zmniejszyła się aż o cztery rozmiary.

„Teraz mój organizm nie tylko lepiej funkcjonuje, ale też zdecydowanie lepiej wyglądam” – mówi z radością.

Zobaczcie jej spektakularną przemianę! Prawda, że świetnie wygląda?

Czytaj też: 14 korzyści płynących z gotowania w domu!

McDonald'sa
Mirror
McDonald'sa
Mirror

Źródło: Fakt, Mirror

Zdjęcia: Mirror

Komentarze

Komentarze