Przeżyła PRAWDZIWY HORROR! Nie uwierzysz, co znalazła W SZPITALNYM ŁÓŻKU…

To co przydarzyło się Claire Alderson, przechodzi ludzkie pojęcie! Kobieta trafiła do szpitala w Essex z objawami nieżytu żołądka. W pewnym momencie zauważyła, że na jej ciele jest coraz więcej ran. Kiedy zgłosiła pielęgniarkom, że w jej pokoju prawdopodobnie są pluskwy… została z powrotem odesłana w to samo miejsce na kolejne 30 godzin!

Claire Alderson, która jest mamą trójki dzieci, musiała poddać się hospitalizacji, ze względu na problemy żołądkowe. Kiedy leżąc w szpitalnym łóżku zauważyła, że na jej rękach i nogach pojawiły się ślady ukąszeń, przypominające te, które pozostawiają krwiożercze owady poczuła się przerażona. Szybko zgłosiła swoje obawy personelowi. To co usłyszała, wydało jej się karygodne!

– Nie jestem twoją niewolnicą, wracaj do łóżka – powiedziała jedna z pracujących w szpitalu pielęgniarek. Kobiecie odmówiono również wymiany pościeli. W swoim szpitalnym łóżku spędziła więc 30 dodatkowych godzin.

Przypominamy, że pluskwy mogą przenosić groźne choroby np. gronkowca złocistego, który z kolei powoduje zapalenie szpiku kostnego, posocznicę,  zespół wstrząsu toksycznego. Nigdy nie należy bagatelizować obecności owadów. Jeżeli zauważysz pasożyty w swoim domu, natychmiast reaguj, posiłkując się niezbędnymi środkami czyszczącymi. Jaja pluskiew przeżywają 45 dni w temp. – 6 st. C. W ciągu minuty mogą przebyć 1 m odległości.

Zobacz też: Matka zgotowała dziecku PIEKŁO. Chłopiec spędził 8 LAT w szpitalach

Źródło: swns.com

Źródło zdjęcia: pixabay.com

 

Komentarze

Komentarze