Przyjaciel rodziny o przyczynie rozstania Kasi Cichopek i Marcina Hakiela: „Coś poważnego się stało”

W ostatnich dniach w mediach wrze na temat rozstania Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Fani nie dowierzają i chcieliby znać przyczynę rozpadu małżeństwa Hakielów, jednak para chroni swoją prywatność i postanowiła tego nie komentować. Na temat ich rozstania wypowiedział się przyjaciel rodziny, Emilian Kamiński.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel niespodziewanie zamieścili na swoich Instagramach oświadczenia o rozpadzie ich związku. Nie podali jednak przyczyny rozstania i prosili o uszanowanie ich prywatności.

 

Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie prosimy o uszanowanie naszej i ich prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować.– napisali pod swoimi oświadczeniami o rozstaniu Hakielowie

 

Rozstanie znanej pary skomentowała już Ania Rubik oraz Ilona Łepkowska. Kolejną osoba, która ośmieliła się wypowiedzieć na temat ich rozstania, jest Emilian Kamiński, który gra z Katarzyną Cichopek w serialu „M jak miłość”. Na planie spotykają się bardzo często, ponieważ Kamiński gra ojca przyjaciółki Kingi (Katarzyny Cichopek).

 

fot. Teatr Kamienica

 

Emilian Kamiński o przyczynie rozstania Kasi Cichopek i Marcina Hakiela

Emilian Kamiński zna Katarzynę Cichopek nie tylko z planu serialu „M jak miłość”, ale także z Teatru. Kamiński jest właścicielem Teatru Kamienica, w którym pracowała Kasia.

Aktor w rozmowie z „Faktem” wypowiedział się na temat rozstania Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela.

 

Byłem w szoku, jak się o tym dowiedziałem. Jakby ktoś mi w łeb strzelił, oni byli takim małżeństwem roztańczonym, miłym, aż trudno w to uwierzyć. Tacy porządni i przyzwoici ludzie.

 

Emilian Kamiński próbuje zrozumieć, dlaczego doszło do rozstania, jednak jest przekonany, że musiało się wydarzyć coś poważnego.

 

Nie mam pojęcia, co się stało, ale to są poważni ludzie, skoro doszli do takiego wniosku, to coś poważnego się stało. Kasia gra nie tylko w serialu, ale jeździ też ze spektaklami, jest bardzo czynna, jej mąż też prowadzi interesy, jestem zadziwiony.

 

Foto: Piotr Andrzejczak/ MW Media

 

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcin a Hakiela

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela jest ogromnym zaskoczeniem w świecie show- biznesu, ponieważ uchodzili oni za bardzo udane małżeństwo. Para spędziła ze sobą aż 17 lat!

Przypomnijmy, że aktorka i tancerz poznali się w programie „Taniec z Gwiazdami” w 2005 roku. Nie dość, że zdobyli pierwsze miejsce, to jeszcze zakochali się w sobie i stworzyli wieloletni, udany związek. Od 2008 roku są małżeństwem i doczekali się dwójki dzieci- Adama, który ma obecnie 13 lat oraz Heleny, która ma 9 lat.

Hakielowie uchodzili za bardzo udane małżeństwo. Zawsze byli uśmiechnięci i wyglądali na zakochanych. Mało kto wiedział o jakichkolwiek problemach w ich związku, choć czasami do mediów wyciekały informacje o drobnych nieporozumieniach między nimi. Jednakże para za każdym razem przezwyciężała kryzysy.

Co tym razem poszło nie tak?

 

ZOBACZ TEŻ: Niebezpieczne skutki picia napojów energetycznych u dzieci. Poznaj zatrważającą historię…

 

Źródło: www.plejada.pl

Komentarze

Komentarze