Przyznała się, ILE WAŻY w ciąży. Internauci ją SHEJTOWALI z innego powodu

Spodziewa się trzeciego dziecka. Jest już mamą Amelii i Antoniego. Błogosławionym stanem chętnie chwali się na Instagramie. Ostatnio zdradziła, ile kilogramów waży. O kim mowa? O Edycie Pazurze — żonie Cezarego Pazury, aktora.

Waga w ciąży
Niedawno opublikowała na swoim profilu w serwisie społecznościowym Instagram zdjęcie wagi łazienkowej, która wskazuje, ile aktualnie waży. Na liczniku widać liczbę: 60,6 kilogramów. Pazura opatrzyła zdjęcie następującym podpisem: Wygląda na to, że za trzecim razem idę na rekord.

Jak wynika z rozmowy między kobietą a internautami, przed ciążą ważyła ona 53 kilogramy. Oznacza to, że do tej pory przytyła niespełna 8. W trakcie ciąży kobiety zazwyczaj tyją ok. 12 kg (to suma wagi dziecka, łożyska i macicy, powiększających się piersi). Edyta Pazura, jak sama przyznała, zawsze tyle ważyła, jak rodziła, tymczasem do porodu pozostało jeszcze trochę czasu. Wydaje się więc zaniepokojona o swoją figurę. Słusznie?

Krytyka
Pod zdjęciem pojawiło się morze komentarzy. Internauci mocno skrytykowali celebrytkę.

Część zwróciła uwagę, że nie waga jest ważna, a zdrowie matki i dziecka:

Przecież to nieważne jest.
Nie martw się, ja też przy dwóch pierwszych maluszkach bardzo mało przytyłam, a przy trzecim właśnie olaboga 17kg!! Wcześniej myślałam, że to niemożliwe.
Lepiej jak idzie w brzuch niż całe ciało. 60 kg to nie tragedia. Zależy, który to miesiąc i z jakiego pułapu się startowało

Pojawiły się też uszczypliwe komentarze, że przyrost wagi to nie efekt ciąży, ale zabiegów medycyny estetycznej:
Nie jest tak źle zważywszy, że w tych 60.6 kg należy uwzględnić jakieś 3 kg botoksu, którego pani sobie nie żałuje, szczególnie na twarzy, która wygląda jak po użądleniu osy… No cóż.. Brzydkiemu nic nie pomoże. Pani Weronika Marczuk-Pazura to naprawdę piękna kobieta, która nie musi wykorzystywać męża, żeby w ogóle zaistnieć medialnie. A ty dziecinko jeśli myślisz, że jak urodzisz Czarkowi całe przedszkole to nie wymieni cię na młodszy i atrakcyjniejszy model?.

Edyta Pazura, Cazary Pazura

Ten komentarz wywołał burzę. Fanki Pazury stanęły w jej obronie:
Kurczę! Niech zgadnę, kobieta kobiecie takie rzeczy? Szok, ogarnijcie się dziewczyny, jeśli macie kompleksy, chcecie zrobić tak bardzo ten botox, to zróbcie. Może przestaniecie być takie zawistne
Botoks i użądlenie osy? Najpierw trzeba wiedzieć na czym polega botoks i gdzie się go wstrzykuje, a później wypowiadać
A niech będzie nawet i 10 kg tego botoksu… czy to kogoś boli? Twój botoks, twoja sprawa”.

Co myślicie o wadze ciężarnej Pazury?

Zobacz też: Finalistka “MAM TALENT” kwitnie w ciąży! Widać, że URODZI LADA DZIEŃ (DUŻO ZDJĘĆ)

Źródło: Interia
Źródło zdjęć: Instagram

Komentarze

Komentarze