Publikuje w sieci PÓŁNAGIE ZDJĘCIA. Robi to dla swoich CÓREK

Lisa Wilson ma dwie córki: 5-latkę i 2-latkę. Daily Mail określił ją mianem gwiazdy Instagrama. Dlaczego? Kobieta publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia, na których pokazuje mankamenty swojego ciała.

Ciało po ciąży
Kiedyś Lisa była niepewna siebie. Dziś upublicznia swój wizerunek w internecie. Pokazuje, jak wygląda jej sylwetka po dwóch ciążach. Ma cellulit, rozstępy i obwisłą skórę w okolicy brzucha. Dlaczego to robi?

Motywacja
Chce przekonać kobiety, że każda mama jest piękna i nie powinna się ukrywać z powodu niedoskonałości. Robi to dla swoich córek, aby nauczyć je samoakceptacji i miłości do siebie.

– Kiedyś zastanawiałam się nad tym, jak nauczyć córki samoakceptacji i przekonać je do tego, aby pokochały swe brzuszki, podczas gdy ja nie toleruję swojego gąbczastego brzucha. W końcu postanowiłam, że wszystkie będziemy je kochać — powiedziała redaktorowi Daily Mail.

Kobieta zdaje sobie sprawę z posiadanych wad, ale nie powodują one, że jest niepewna siebie. Lisa czuje się seksowna. Docenia swoje ciało, ponieważ to ono wydało na świat dwoje dzieci.

Dlaczego jeszcze zdecydowała się pokazać wszystkim swoje rozstępy?

– Dla mnie to sposób na samoakceptację.

Co sądzicie o postawie Lisy i pokazywaniu półnagich zdjęć w sieci? Motywuje Was do samoakceptacji?

Zobacz też: W ciągu roku DWA RAZY była W CIĄŻY. Chwali się BLIZNAMI I ZWIOTCZAŁĄ SKÓRĄ na brzuchu

Źródło: dailymail.co.uk
Źródło zdjęć: Instagram / @sheisalwaysenough

Komentarze

Komentarze