Qczaj pogrążony W ŻAŁOBIE! Wyciekły wstrząsające informacje!

Qczaj, właściwie 34-letni Daniel Józek to mężczyzna wykonujący bardzo popularny teraz zawód. Jest bowiem trenerem personalnym. Różni się jednak od tych spotykanych na siłowni, gdyż jest dobrze znany, a na swoim Instagramie ma aż blisko 600 tys. obserwujących. 

Qczaj odchudził już bardzo dużo ludzi, stał się też przy okazji celebrytą, który uchodzi za niezwykle emocjonalnego. Mogliśmy go oglądać w różnych nastrojach, od ogromnej euforii, po rozpacz, objawiającą się łzami. Niestety Quczaj i ostatnio przechodzi trudny czas. Powodem tego jest utrata bliskiej osoby. Zmarła jego babcia, w której widział swoją przyjaciółkę.

Dowiedzieliśmy się tego z poruszającego wpisu na Instagramie.

Do zobaczenia Babciu! 💔
Gdy widzieliśmy się ostatni raz mówiła, że jeszcze trochę i trza się brać na tamten świat…
Dziwne to. Próbujesz nie dopuszczać do siebie znaczenia tych słów, aż w końcu stają się rzeczywistością.
Opowiadałem Jej wtedy co ja tak właściwie zamierzam robić…nie wiem czy wszystko rozumiała, natomiast zawsze wierzyła w moje pomysły. Chociaż nie we wszystkim się zgadzaliśmy to jestem pewien, że kochała mnie takiego jakim jestem.
Dziś jest mi bardzo smutno.
Już dawno mi tak smutno nie było.

Nie omieszkał również nie wspomnieć o tym, że babcia była jego jedną z pierwszych nauczycielek. Uczyła go bowiem poprawnie wymawiać niektóre słowa. Napisał również o bardzo osobistej sytuacji, jaka miała miejsce właśnie z osobą babci:

Opowiadała, że obudziłem Ją przerażoną którejś nocy stojąc nad łóżkiem i drąc się na cały głos: „Babciu babciu pacz! Krrrrowa! Krrooowa”
Strasznie żałuję, że już Cię nie obudzę.
Dobranoc Babciu Zosiu 🙏🏻😞

Bardzo nam przykro z tego powodu. Qczajowi życzymy dużo siły.

Źródło: Instagram/Qczaj

Komentarze

Komentarze