Radek Majdan opublikował zdjęcie Małgosi W MAJTKACH! To istna BOGINI!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, czyli samozwańczy gang Majdana coraz chętniej wrzucają do sieci intymne zdjęcia. Tym razem również tak było. Radosław uraczył obserwujących jego profil pikantnym zdjęciem swojej partnerki. Spójrzcie niżej.

Ostatnio pisaliśmy o roznegliżowanej –  pozbawionej stanika Małgosi, którą poniżej pleców obejmuje Radzio. Zdjęcie znaleźliśmy na profilu kobiety. Zachwytów nad figurą nie było końca. Fani mniej entuzjastycznie podchodzili do włosów kobiety.

Tym razem wyzywające zdjęcie Perfekcyjnej Pani Domu w sieci zamieścił Radosław. Fotografia przedstawia Małgosię siedzącą tyłem.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że kobieta siedzi w rozkroku. Ta poza z całą pewnością jeszcze bardziej podkreśla jej zgrabne pośladki. Potęgują to również dobrze dopasowane majtki w kolorze przełamanej bieli, które są wręcz idealne do takiej figury. Te z kolei są odpowiednie dzięki wciągniętej wzdłuż gumie.

Fani obserwujący profil Radosława nie mogli się nachwalić kobiety. Jak sądząc po komentarzach z całą pewnością podobają im się tak pikantne zdjęcia.

Pisali m.in.

Uwielbiam te prowokacyjne zdjęcia 🤩👌…jest moc 🔥💪

Niesamowite foto, jak pani to robi??😂😂 takie z zaskoczenia 🙈,super I taka forma . Inspiracja dla calej Polski.

Jeden z komentujących mężczyzn wypowiedział się nawet w nieco rubaszny sposób:

Żona soli, Radzio pieprzy.

Wpis ten spodobał się Majdanowi, który w odpowiedzi wstawił „żartobliwą” minkę z językiem. To samo można powiedzieć o internautach, o czym świadczą aż 232 polubienia wyżej wspomnianego komentarza.

A wy co myślicie o Małgosi?  Nam bardzo podoba się jej forma i chcemy więcej zdjęć.  Jak myślimy niebawem się doczekamy. Będziemy zaglądać na profil kobiety, jak i jej partnera. Czekajcie cierpliwie.

Źródło: Instagram/ Radosław Majdan

Zdjęcia: Instagram/Radosław Majdan

 

Źródło: https://www.instagram.com/p/CPTEcafsPqJ/

Komentarze

Komentarze