Rafał Brzozowski będzie JUROREM w „The Voice of Poland”? Mamy komentarz piosenkarza!

W sieci aż huczy od pogłosek na temat Rafała Brzozowskiego. Czy piosenkarz zasiądzie w jury programu The Voice of Poland? Brzozowski ujawnił czy będzie jurorem!

Kariera Brzozowskiego

Ostatnio Rafał Brzozowski nie narzeka na brak zawodowych wyzwań. Uczestniczył w Konkursie Piosenki Eurowizji. Jednak piosenkarz nie dotarł do finału tego konkursu. Mimo to, Brzozowski postrzega swój występ w Rotterdamie jako artystyczny sukces i nowe doświadczenie sceniczne. Pojawia się pytanie co dalej z karierą piosenkarza? Jaką drogę wybierze? W sieci aż huczy od plotek o tym, że Brzozowski zostanie jurorem w programie The Voice of Poland.

instagram.com/p/COiKAEllM9f/

Prawda czy fałsz?

Mówi się, że Rafał Brzozowski w programie ma zastąpił Michała Szpaka lub Urszulę Dudziak. Jednocześnie pojawiają się doniesienia, że produkcja programu jest sceptycznie nastawiona do kandydatury Brzozowskiego. Piosenkarz chyba miał już dość krążących wokół niego plotek i osobiście odniósł się do tematu.

Komentarz Brzozowskiego

Piosenkarz powiedział o zostaniu jurorem w programie The Voice of Poland. Brzozowski stwierdził:

Nie, nie będę trenerem w The Voice of Poland. Jestem prowadzącym w kolejnej edycji The Voice Senior na razie i to jest bardzo piękny program, fantastyczny. Nie mogę się doczekać spotkania z cudownymi seniorami i bycia częścią tego programu. Tak że dementuję. Nie wiem kto i dlaczego podkręca. Nie będę trenerem w The Voice od Poland. 

Czy jednak szkoda, że Rafał Brzozowski nie zasiądzie na fotelu jurora w tym popularnym programie? Żałujecie?

instagram.com/p/COFb0u6nUp2/

Źródło: Instagram/Rafał Brzozowski

Zdjęcia: Instagram/ Rafał Brzozowski

Komentarze

Komentarze