Rafał Brzozowski spędzi majówkę z Edytą Górniak! Diwa pociesza go po rozstaniu!

Bliskie relacje połączyły ostatnio Edytę Górniak i Rafała Brzozowskiego. Piosenkarka pociesza gwiazdora TVP po zakończonym, wieloletnim związku z ukochaną. Brzozowski poleci do Zakopanego samolotem. Przecież jest pilotem!

Bliskość gwiazd

Kto by się spodziewał, że aż tak zażyłe relacje łączą Edytę Górniak z Rafałem Brzozowskim? Jednak obydwoje darzą się sympatią i zaufaniem. Brzozowski ostatnio nie ma najlepszej passy. Rozstał się z wieloletnią partnerką. Zakończył swój związek po ośmiu latach. Może liczyć na ogromne wsparcie Edyty Górniak. Piosenkarka w ten sposób napisała pod postem Brzozowskiego:

Relacje się przekształcają. Najważniejsze, że pozostajecie w życzliwości i przyjaźni. To łagodzi czas transformacji dla obu stron. Pozdrawiam Cię serdecznie i czekam na Twój występ eurowizyjny”

To ujęło Rafała i postanowił zacieśnić więzi z piosenkarką. Jeden z informator tak mówi o ich relacji:

Od razu znaleźli wspólny język. Edyta starała się oderwać go od przykrych myśli. Zrobiła na nim ogromne wrażenie. Rafał jest wobec niej dżentelmeński, prawi jej co chwila komplementy. Powiedział jej, że mógłby cały dzień na nią patrzeć”

Majówka w Zakopanem

Edyta zaprosiła Rafała na majówkę do swojego domu w Zakopanem. Brzozowski ponoć z entuzjazmem przyjął zaproszenie. Gwiazdor TVP pod Tatry ma przylecieć samolotem, którego sam będzie pilotował. Od dawna ma licencję. Czy to zrobi wrażenie na Edycie Górniak? Być może szykuje się gorący romans w rodzimym show biznesie?

źródło: pudelek.pl

zdjęcie: Rafał Brzozowski/Facebook

Komentarze

Komentarze