Rafał Maserak MA KORONAWIRUSA! „Czekam na…”

Rafał Maserak jest kolejną znaną osobą, która otrzymała pozytywny wynik na obecność koronawirusa. Jak się czuje słynny tancerz?

Rafał Maserak ma koronawirusa

Rafał Maserak poinformował za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że ma koronawirusa. Warto dodać, że jak dotąd z udziału w „Tańcu z gwiazdami” z powodu COVID-u zrezygnowali już: Bogdan Kalus, Lenka Klimentowa i Sylwia Lipka. Teraz z wirusem zmaga się taneczny partner Lipki, czyli właśnie Rafał.

„Niestety nie wystąpimy w dzisiejszym odcinku „Tańca z Gwiazdami”, bo oboje z Rafałem mamy koronawirusa. Jest mi bardzo, ale to bardzo, bardzo przykro, dlatego, że przygotowaliśmy dla Was takie piękne tańce na dzisiaj…” – powiedziała Lipka na swoim Instastories.

Czytaj też: Dezorientacja, drgawki i… Nowe, SZOKUJĄCE objawy koronawirusa!

Rafał
IG

Potwierdził na InstaStores, że jest chory

Informację tę potwierdził już oficjalnie Rafał, który opublikował na Instagramie filmik, na którym widzimy, jak spaceruje po balkonie swojego mieszkania.

„A dzisiaj została tylko pomidorówka i czekam na zakupy pod drzwi, bo w lodówce światło” – napisał, dołączając zdjęcia pozostawionej pod jego drzwiami przesyłki.

Rafał
IG

Jak się czuje słynny tancerz?

Tego Rafał nie zdradził, ale z nieoficjalnych informacji wynika, że tancerz przechodzi chorobę bezobjawowo i nie narzeka na złe samopoczucie.

Pozostaje nam życzyć mu szybkiego powrotu do zdrowia.

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze