Rafał Maserak został po raz PIERWSZY ojcem! Opublikował zdjęcie synka!

Rafał Maserak został właśnie po raz PIERWSZY ojcem! Znany tancerz opublikował w sieci zdjęcie swojego nowo narodzonego synka. Urocza fotka ukazuje…

Opinia podrywacza

Rafał Maserak zawsze miał opinię podrywacza. Warszawa aż huczała od licznych romansów tancerza, który swego czasu spotykał się nawet ze znaną i dużo od siebie starszą aktorką Małgorzatą Foremniak. Wiele osób nie wierzyło, że przystojny tancerz w końcu się ustatkuje, aż tu nagle Maserak poznał kobietę swojego życia i poinformował, że bedą mieli dziecko!

Czytaj też: W jaki sposób STRES wpływa na nienarodzone dziecko? Niestety…

Maserak
IG

Pierwsze dziecko Maseraka

Przed kilkoma dniami Rafał i jego narzeczona Małgorzata zostali po raz pierwszy rodzicami. Gwiazdor „Tańca z gwiazdami” przywitał na świecie synka.

Mój świat stanął na głowie!! Jestem wdzięczny, że pojawiłeś się w naszym życiu! Podziwiam moją narzeczoną, która podjęła się urodzić naszego syna siłami natury – każda kobieta, która to robi jest wielka. Ale zarówno cesarka jak i poród naturalny to wyzwanie dla kobiet! Ogromny Szacunek! To wspaniałe uczucie” – napisał Rafał.

Maserak
IG

Opublikował pierwsze zdjęcie

Rafał wrzucił właśnie do sieci pierwszą fotkę z chłopcem, na której widzimy, jak trzyma go na rękach. Pod zdjęciem pojawiła się lawina komentarzy z gratulacjami od fanów. Post skomentowała nawet Ania Lewandowska, która jest w zaawansowanej ciąży.

„Gratulacje kochanie, piękny czas, najpiękniejszy” – napisała.

My także przyłączamy się do gratulacji!

Czytaj też: Jak naprawdę wygląda poród? (FOTO 18+)

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

 

Komentarze

Komentarze