Rafał Maślak ZDRADZIŁ PŁEĆ drugiego dziecka! ,,Byłem przekonany, że to nie jest możliwe, a stało się!”.

Rafał Maślak, po raz drugi zostanie tatą. Z tej okazji, opublikował film w aplikacji YouTube, z gender reval party, na którym to ujawniona płeć dziecka.

W marcu tego roku, Maślak ogłosił radosną nowinę. Wraz ze swoją partnerką, Kamilą Nicpoń, spodziewają się drugiej pociechy.
Mister Polski 2014r. chętnie pokazuje swoje życie w social mediach. Regularnie wstawia zdjęcia z coraz to pokaźniejszym, ciążowym brzuszkiem swojej ukochanej.

https://www.instagram.com/rafalmaslak/

Jak na celebrytów przystało, para zorganizowała imprezę, której tematem przewodnim jest ujawnienie płci dziecka. Film z tego wydarzenia opublikował na YouTube, a na Instagramie zamieścił wpis , który zachęca fanów do obejrzenia.

Ciekawostką jest fakt, że mężczyzna zablokował możliwość komentowania wpisu. Najprawdopodobniej nie chciał aby osoby, które nie wyświetlił filmu, nie natrafiły w komentarzach na informację o płci dziecka.

Dziś w końcu dowiemy się, czy będzie chłopczyk, czy dziewczynka. Postanowiliśmy zagrać w grę. Kamila idąc do lekarza poprosiła, by nie zdradzał płci. Lekarz dał jej zszytą karteczkę i daliśmy to Antosi, naszej koleżance. No i teraz jedziemy poznać tę płeć wspólnie z naszymi znajomymi.

Nagranie trwa kilka minut. Pierwsze są na zasadzie zgadywania – każdy z gości obstawiał płeć. W czwartej minucie następuje przebicie balona, z którego wysypuje się… RÓŻOWE KONFETTI. Oznacza to ,że para spodziewa się dziewczynki. Przypominamy, że ich pierwszym dzieckiem jest chłopiec. Teraz gwiazda będzie miała parkę, mimo iż myślał, że to nie będzie możliwe – kilka pokoleń wstecz rodzili się sami chłopcy!

https://www.instagram.com/rafalmaslak/

Gratulujemy!

Źródło: Pudelek
Zdjęcia: Instagram/ Rafał Maślak

Komentarze

Komentarze