Randki w okresie pandemii . Zobacz jak spędzać czas we dwoje!

Nowy czy stały związek – oba należy pielęgnować! Obecne czasy dały się we znaki. Zamknięto, kina, teatry, restauracje…  Myślisz sobie, że to koniec randek? Nic bardziej mylnego!? Po niżej przedstawiamy kilka pomysłów, jak spędzić romantyczny wieczór, nie wychodząc z domu!

https://pl.freepik.com/

Spędzając ze sobą mnóstwo czasu, tracimy motywację do działania. Codzienne, wspólne przebywanie w domu, sprawia, że tracimy motywację i chęci do działania. Warto jednak raz na jakiś czas się postarać i rozpalić ogień związku. Jak się za to zabrać zimowymi wieczorami?

Muzeum

Tak, obiekty kultury są zamknięte. Jednak wyjątkowe czasy, wymusiły wyjątkowe rozwiązania. Wiele muzeów oferuje wirtualne wycieczki i to za darmo. To świetny sposób, na wspólne oderwanie się od dnia codziennego.

Wspólny ruch

Siłownie i sale treningowe – zamknięte. Całe szczęście Internet oferuje wiele rozwiązań. Wspólny trening lub lekcja tańca, poprawią nastrój i przywróci bliskość między Wami.

Gotowanie

Tak, dobrze widzisz. Taka prozaiczna czynność, może okazać się dużo przyjemniejsza, jeśli robicie ją wspólnie.  Wybierzcie danie, na które macie ochotę i do dzieła! Przy okazji, może to być bodziec do rozmów na tematy, których na ogół nie poruszacie. To świetny sprawdzian kreatywności, nie tylko kulinarnej.

Łyżwy

Nie wszystkie obiekty są zamknięte. Jeśli macie okazję, wybierzcie się na łyżwy. Dzięki temu obudzicie w sobie dziecięcą radość, a wspólne wygłupy poprawią nastrój. Jeżeli nie macie takiej możliwości, idźcie po prostu na spacer. Mroźna aura pozwoli Wam się do siebie zbliżyć.

Planszówki

Wyłączcie telewizor, komputery i telefony. Przy świecach lub lampkach choinki zagrajcie w Waszą ulubioną grę. Możecie ją trochę urozmaicić – ustalcie zadanie, jakie przegrana osoba ma wykonać. Do tego kieliszek wina i… przytulna atmosfera stworzy się sama.

Sens filmowy w niecodziennej scenerii

Za oknem zimno, a kanapa jest zbyt oklepana. Co powiecie na film w namiocie? Zbudujcie przyjemny namiot z koca, udekorujcie lampkami i poduszkami, weźcie popcorn i dajcie sobie czas na zapomnienie. Seans filmowy w takiej scenerii to coś nowego, przy okazji sprzyja bliskości.

 

 

Komentarze

Komentarze