RANKING 10 najbardziej wpływowych #InstaMatek celebrytek!

Oto lista najbardziej wpływowych #InstaMatek. Kto znalazł się na szczycie? Jaki generuje ruch? Jakie treści wrzuca do internetu? Zobacz!

Czy oglądałaś kiedyś filmiki Mamy Ginekolog? A może lubisz patrzeć na zdjęcia córeczki Natalii Siwiec lub z wypiekami na twarzy śledzisz kolejne podróże małej Melody – córeczki Anny Skury?

Jeżeli interesują cię takie hashtagi jak #instamama, #instadziecko lub #familytime, oznacza to, że doskonale już wiesz o czym mowa!

Fala popularności social mediów

Wzrost popularności mediów społecznościowych, przyczynił się do zatarcia granicy między sferą publiczną i prywatną. Tę granicę podkreśla wzrost liczby „Insta-Matek” – matek a także rosnącej liczby ojców, którzy publikują w sieci zdjęcia swoich pociech.

W naszym zestawieniu znalazły się znane Insta-Matki z pierwszych stron gazet, które poza tym, że są piękne, sławne i bogate, są też mamami. Prezentowany ranking stworzyliśmy na podstawie ilości obserwujących na Instagramie, różnorodności tematyki postów i ilości interakcji obserwujących.

Oto 10 najbardziej wpływowych #InstaMatek!

1. Anna Lewandowska

wpływowych
Instagram

Ilość obserwujących: 2,3 mln

Posty: Jako wielka miłośniczka sportu, zdrowego żywienia i dbania o swoje ciało, Ania zazwyczaj wrzuca na swojego Instagrama zdjęcia ukazujące, jak trenuje, gotuje lub reklamuje różne produkty. Mimo iż Ania do dziś nie pokazała twarzy swojej córeczki Klary, dziewczynka dość często pojawia się na jej zdjęciach. Urocza blondyneczka towarzyszy swojej mamie podczas zabaw w parku, spacerów, a nawet ćwiczeń! Zapewne prędzej czy później gwiazda zdecyduje się pokazać twarz swojej słodkiej pociechy!

2. Joanna Krupa

wpływowych
Instagram

Ilość obserwujących: 1,5 mln

Posty: Joanna Krupa dosyć późno zdecydowała się na zajście w ciążę, bo dopiero w wieku 40 lat. Piękna modelka przez wiele lat wolała robić karierę fotomodelki i ani myślała o zakładaniu rodziny. Aż do momentu, w którym poznała swojego obecnego męża Douglasa Nunesa, którego poślubiła w sierpniu ubiegłego roku w Krakowie. Podobno, kiedy mąż Joanny Krupy dowiedział się, że będzie miał córkę, popłakał się ze szczęścia. 2 listopada gwiazda została po raz pierwszy mamą. Poród miał miejsce w luksusowym szpitalu Cedars-Sinai w Los Angeles. Modelka rodziła siłami natury a mała urodziła się zdrowa. Wbrew wcześniejszym doniesieniom, dziewczynka nie otrzymała jednak imion Sophia Grace, tylko Asha Leigh. Joasia pochwaliła się pierwszymi fotkami małej na swoim Instagramie.

3. Natalia Siwiec

wpływowych
Instagram

Ilość obserwujących: 1,1 mln

Posty: Piękna modelka wprost oszalała na punkcie swojej przeuroczej córeczki Mii. Mimo iż grafik Natalii jest wypełniony po brzegi sesjami, kampaniami i różnymi wyjazdami, nie oznacza to, że Mia spędza ten czas z dala od mamy. Wręcz przeciwnie, na Instagramie Natalii często widzimy, jak dziewczynka towarzyszy jej na sesjach, spotkaniach z przyjaciółkami i w podróżach. Musimy przyznać, że mała jest naprawdę urocza. Czy pójdzie kiedyś w ślady swojej pięknej mamy i zostanie modelką? To się okaże!

Czytaj też: DYSKRYMINACJA – Instagram usuwa zdjęcia chłopców z długimi włosami! DLACZEGO?

4. Maja Bohosiewicz

wpływowych
Instagram

Ilość obserwujących: 391 tys.

Posty: Maja Bohosiewicz bez owijania w bawełnę pokazuje na Instagramie, jak wygląda prawdziwe życie matki. Nie wstydzi się pokazać bez makijażu i nieuczesana. Stawia na prawdę, choćby była ona brutalna. Piękna aktorka jest mamą dwójki dzieci – syna Zacharego i córki Leonii, których bardzo często pokazuje na swoim Instagramie. Życie Maji nie kończy się jednak na dzieciach. Gwiazda dosyć często wrzuca na swój profil zdjęcia ze spotkań z przyjaciółkami, wypadów na miasto oraz podróży w odległe kraje.

5. Anna Skura, czyli What Anna Wears

wpływowych
Instagram

Ilość obserwujących: 366 tys.

Posty: Chyba nikt tak nie kocha podróży, jak właśnie Ania. Anna Skura, bo o niej mowa, jest autorką popularnego bloga What Anna Wears. Była też jedną z uczestniczek trzeciej edycji programu „Agent Gwiazdy”. Ania bardzo często wrzuca na swojego Instagrama zdjęcia ze swoich licznych podróży po świecie. Pisze też o modzie, urodzie i dbaniu o ciało. Nie bez znaczenia jest również dla niej sport. Ale największą obsesją jest dla niej jej mała córeczka Melody. Przepiękna dziewczynka towarzyszy Ani dosłownie wszędzie i zwiedziła już całkiem spory kawał świata! Ostatnio mała stała się dla Ani inspiracją do napisania serii bajek dla dzieci.

6. Kasia Tusk – Make Life Easier

wpływowych
Instagram

Ilość obserwujących: 339 tys.

Posty: Fotografia, styl, proste momenty z codziennego życia. Kto jak to, ale Kasia, która jest córką znanego polityka Donalda Tuska, ma naprawdę doskonałe wyczucie dobrego smaku. Jej Instagram powstał z miłości do stylu, codzienności, pysznego jedzenia, nieprzemijającej klasyki oraz pięknych i przytulnych wnętrz. Odkąd w życiu Kasi pojawiła się córeczka, ona także często gości na jej zdjęciach. Na jednym z nich blogerka pochwaliła się nawet zdjęciem z audiencji u samego Papieża Franciszka!

7. Kasia Cichopek

wpływowych
Instagram

Ilość obserwujących: 321 tys.

Posty: Aktorka, prezenterka telewizyjna, psycholog i… matka. Tak pisze o sobie na Instagramie Kasia Cichopek. Gwiazda polskich seriali świetnie łączy codzienne obowiązki, do których należy praca na planie „M jak Miłość” z prowadzeniem domu i wychowywaniem dwójki dzieci – córki Heleny i syna Adama. Kasia bardzo sobie jednak ceni prywatność i ze świecą szukać na jej Instagramie zdjęć ukazujących jej pociechy.

8. Agnieszka Kaczorowska

wpływowych
Instagram

Ilość obserwujących: 316 tys.

Posty: Żona, matka, aktorka, tancerka, prezenterka. O kim mowa? O Agnieszce Kaczorowskiej, którą większość osób zapewne kojarzy z roli w serialu „Klan”. Odkąd Agnieszka została mamą, cały jej świat skupił się wokół jej córeczki Emilii. Na Instagramie aktorki wręcz roi się od słodkich zdjęć małej. Widzimy na nich, jak Agnieszka ją kąpie, przewija, przytula i usypia. Gwiazda nie pokazała jednak jak dotąd jej twarzy, ale zapewne jest to tylko kwestia czasu…

9. Weronika Rosati

wpływowych
Instagram

Ilość obserwujących: 252 tys.

Posty: Weronika Rosati jest mamą, która doskonale zna uroki samotnego macierzyństwa. Tuż po narodzinach swojej córeczki Elizabeth gwiazda rozstała się ze swoim partnerem Robertem Śmigielskim tłumacząc, że „ma ku temu bardzo ważne powody”. Para od kilkunastu miesięcy toczy ze sobą zażartą medialną walkę. Mimo i Weronika jest samotną matką, dzielnie znosi trudy wychowywania małej Elizabeth, która jest prawdziwym oczkiem w jej głowie. Na Instagramie aktorki znajdziemy dużo zdjęć jej córki. Dziewczynka towarzyszy swojej pięknej mamie na planie, podczas wykonywania zwykłych codziennych obowiązków oraz w trakcie zagranicznych podróży. Aktorka jak dotąd nie pokazała jednak twarzy swojej pociechy.

10. Olga Frycz

wpływowych
Instagram

Ilość obserwujących: 132 tys.

Posty: Mimo iż aktorka jest samotną matką (we wrześniu poinformowała, że rozstała się ze swoim partnerem Grzegorzem Sobieszkiem), świetnie się odnajduje w tej roli. Doskonale też godzi wychowywanie swojej rocznej córeczki Heleny z pracą na planie kilku popularnych seriali. Na Instagramie Olgi znajdziemy mnóstwo zdjęć jej pociechy. Aktorka dokumentuje niemal każdą scenę z jej życia. Widzimy jak dziewczynka bawi się, je i spędza wolny czas na świeżym powietrzu. Macierzyństwo – choć nie łatwe  – bo samotne – zdecydowanie aktorce służy!

Czytaj też: Córka Anny Przybylskiej na Instagramie! Nie uwierzysz jak wygląda!

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze