Raspberry Bourbon, czyli najmodniejsza koloryzacja na zimę! Jak wygląda?

Jeśli doszłyście do wniosku, że przed świętami przyda się Wam nowy, odświeżony image proponujemy zmianę koloru włosów. Raspberry Bourbon to modna koloryzacja, która zyskuje coraz większą popularność na Instagramie. Jak wygląda? 

Jeszcze do niedawna najbardziej pożądanymi odcieniami był mushroom blonde, czyli pieczarkowy blond oraz caramel drizzle, który stał się absolutnym hitem w sieci. Teraz okazuje się, że solidnie depcze im po piętach zupełnie nowa koloryzacja, a mianowicie Raspberry Bourbon.

Komu polać?

Raspberry Bourbon swoją nazwę jak i sam kolor zawdzięcza trunkowi o tej samej nazwie. Otóż Malinowy burbon to połączenie ciepłego brązu i ciemnego bordo. Jednak, intensywność odcienia oraz ilość refleksów jest kwestią indywidualną. Koloryzację szczególnie poleca się zimą, ponieważ pasemka w odcieniu dojrzałej maliny świetnie komponują się ze śnieżną scenerią. Dlatego też warto się zdecydować na taką zmianę wizerunku już w ciągu najbliższych miesięcy.

https://www.instagram.com/hairby.erikarohrbach/

https://www.instagram.com/ppoonamtamang/

https://www.instagram.com/onstagehairextensions/

Co ważne, samodzielne uzyskanie tego efektu jest wręcz niemożliwe, stąd też warto odwiedzić fryzjera i jemu powierzyć koloryzację.  Bowiem jeśli obecny kolor wyjściowy różni się od tego, który chcesz osiągnąć możesz w domowych warunkach zwyczajnie nie podołać wyzwaniu. Profesjonalista doskonale wie, które odcienie zmieszać i o jakiej intensywności, by idealnie współgrało z całością.

Dodatkowo malinowy burbon to niezwykle uniwersalny odcień. Generalnie dopasuje się do każdego typu urody, ze względu na dawkowanie ilości pasemek. Jednak najefektywniej będzie prezentował się u brunetek o bardzo jasnej karnacji  Taka kombinacja stworzy zapewne ciekawy kontrast. Będzie uroczo, ale i zadziornie! A z nowym kolorem włosów przetrwamy każdą zimową chandrę! No to zdrówko!

Zdjęcie główne: https://www.instagram.com/savchenko_photo/

Komentarze

Komentarze