Ricky Martin i jego mąż Jwan Yosef spodziewają się CZWARTEGO DZIECKA. Czy poznali już jego płeć?

Portorykański wokalista popowy Ricky Martin wraz ze swoim mężem Jwanem Yosefem, zostaną już wkrótce po raz czwarty rodzicami. Gwiazdor wychowuje już bliźniaków Valentino i Matteo. Ma także 8-miesięczną córkę o imieniu Lucia. Jakiej płci będzie jego kolejne dziecko?

O tym, że znowu będzie tatą, muzyk poinformował podczas 23. Nation Dinner Campaign Nation Dinner. Gwiazdor wygłosił emocjonalne przemówienie po tym, jak został uhonorowany nagrodą National Visibility Award za swoją działalność na rzecz LGBTQ.

Martin wstał z szerokim uśmiechem na twarzy, spojrzał na widownię, próbując znaleźć oczami swoją rodzinę, po czym powiedział, że jego mąż jest na widowni i że go bardzo kocha.

Następnie powiedział, że kocha swoje bliźniaki Valentino i Matteo oraz ich 8-miesięczną córkę Lucię. Wtedy piosenkarz przekazał zgromadzonym widzom wiadomość, że spodziewa się kolejnego dziecka.

„Moja rodzina tu jest” – powiedział Martin.

„Jwan, nie widzę cię, ale wiedz, że kocham cię. Moje piękne bliźniaki, Valentino i Matteo, też tu są. Kocham moją córkę całym sercem – jesteś moją siłą, inspirujesz mnie każdego dnia, motywujesz mnie do robienia tego, co robię. Wszyscy jesteście niesamowitymi dziećmi. Jesteście po prostu niesamowici. Przy okazji, muszę ogłosić, że jesteśmy w ciąży”.

Martin zawsze szczerze mówił o swojej potrzebie posiadania dużej rodziny. W jednym z wywiadów gwiazdor powiedział, że jest bardzo podekscytowany nowym dzieckiem, które ma urodzić surogatka. Na pytanie o jego płeć odpowiedział, że „to będzie niespodzianka”.

Ricku powitał na świecie bliźniaczych synów Matteo i Valentino w 2008 roku, a jego córeczka Lucia urodziła się w grudniu 2018 roku.

Martin i Yosef pobrali się w 2017 roku.

Serdecznie gratulujemy!

Przeczytaj też: Pedagog: DZIECI GEJÓW i lesbijek są SZCZĘŚLIWE. Homoseksualizm to nie choroba

Źródło: Hollywood.com

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze