Rita Ora wspiera gejów TOPLESS! Przesadziła? (Zdjęcie!)

W ramach akcji wspierającej mniejszości seksualne, popularna brytyjska piosenkarka pop Rita Ora udostępniła w sieci zdjęcia bez bielizny. Artystka opublikowała na Instagramie fotki, które rozgrzały do czerwoności internautów!

Pokazała się topless!

Na jednym ze zdjęć 29-letnia piosenkarka pozuje topless w lustrze. Na kolejnym ujęciu artystka maluje usta czerwoną szminką marki MAC – również nie mając na sobie stanika. Wizerunek celebrytki uzupełnia kilka bransoletek i naszyjnik, a jej włosy są splecione w warkocze.

gejów
IG

Zachwyt fanów

W opisie pod zdjęciami piosenkarka wyraziła solidarność ze społecznością LGBT i powiedziała, że ​​sama zrobiła sobie makijaż. Subskrybenci Ory wprost rozpływali się nad jej seksownym wyglądem.

„Jesteś przepiękna!”, „Wow, ale jesteś sexy!”, „Wyglądasz obłędnie”, „Zrobiłaś sobie naprawdę świetny makijaż” – pisali fani.

Czytaj też: Anna Mucha wrzuciła ODWAŻNE zdjęcie z plaży! NIE MA na sobie STANIKA! (Foto!)

gejów
IG

Tęczowa emotikonka

Rita Ora dodała pod swoim postem tęczową emotikonkę na cześć „Miesiąca dumy gejów i lesbijek”, który corocznie obchodzony jest w czerwcu w USA. Data ta zapadła w pamięć po serii konfliktów między gejami i policją w Nowym Jorku w 1969 roku.

Nie tylko Rita Ora

W czerwcu 54-letnia była supermodelka Paulina Porizkova opublikowała w sieci zdjęcie w złotym bikini, do którego pozowała na tle tęczy. Gwiazda wyraziła tym samym poparcie dla społeczności LGBT.

Czytaj też: Wiktoria Gąsiewska POKAZAŁA SIĘ TOPLESS w horrorze z Wieniawą! Największa atrakcja filmu?

gejów
IG

Źródło: Radar

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze