Robert Karaś komplementuje ciężarną Agnieszkę Włodarczyk. Przy okazji wbija jej szpilę!

Robert Karaś wyznał jak bardzo ceni swoją ukochaną za własne zdanie. Dodał jednak ,że „ bywa to uciążliwe bo ich zdania często się różnią ”.

Para na topie

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś odkąd wrócili z egzotycznego pobytu i ogłosili ciążę, cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem portali plotkarskich i fanów. Chętnie chwilami ze wspólnego życia dzielą się na Instagramie. Ostatnio Agnieszka napisała, życzenia dla fanek z okazji Dnia Kobiet. Zapewniała swoje obserwatorki jak bardzo ceni sobie ich sympatię. Włodarczyk chce podnosić na duchu kobiety i je rozśmieszać.

Apelowała też do kobiet: „ Nie bójcie się mieć własnego zdania, to Wasze życie. Przeżyjcie je po swojemu, napiszcie, tę historię jak chcecie”

Wyznanie Roberta Karasia

Dzień po życzeniach Agnieszki pojawiło się nagranie Roberta Karasia, który odniósł się do tego, że jego ukochana posiada własne zdanie.

Czasem jest to naprawdę uciążliwe bo te nasze zdania często się różnią, ale finalnie cieszę się, że jest taką silną kobietą”.

Partner Agnieszki Włodarczyk dodał, że ceni swoją ukochaną za talent do śpiewu i do tańca. Gdy się poznali okazało, że jego wybranka robi to doskonale.

Karaś zdradził też jak wyglądały początki ich wspólnego mieszkania. Robert do idealnego mieszkania Agnieszki wniósł bieżnię i rower. Mężczyzna obawiał się reakcji Włodarczyk, ale ta ponoć bardzo się ucieszyła.

źródło: pudelek.pl

zdjęcie: Agnieszka Włodarczyk/ Instagram

Komentarze

Komentarze