Rodzice Edyty Górniak potrzebują PILNEJ POMOCY! Córka nie utrzymuje z nimi kontaktu!

Rodzice piosenkarki borykają się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Matka Edyty Górniak złamała dwa miesiące temu kark. Schorowany ojczym musi się nią zająć. Potrzebują pieniędzy, a piosenkarka nie utrzymuje z nimi kontaktu.

Problemy rodzinne

Jakiś czas temu Edyta Górniak wyznała, że jej matka w przeszłości stosowała wobec niej kary cielesne. To wyznanie poruszyło fanów piosenkarki. Do tych informacji postanowiła odnieść się Elżbieta Zapendowska, która pozostaje w serdecznych stosunkach z mamą Edyty Górniak. Zapendowska powiedziała:

Rodzice byli zdruzgotani wypowiedzią Edyty. Jest niewiele osób, z którymi mogą o tym porozmawiać i do których mają zaufanie. Ja zaliczam się do tego grona. Ludzie, którzy nie mają pojęci o tym, jak żyje się w cieniu gwiazdy, patrzą na nich podejrzliwie. Jest to straszne.

górniak
fot. https://www.instagram.com/edytagorniak/

Brakuje zdrowia

Rok temu ojczym Edyty Górniak uległ poważnemu wypadkowi. Potrzebuje rehabilitacji, a terminy w państwowych ośrodkach są odległe. Prywatnie koszty rehabilitacji nie są na kieszeń emerytów. Jakby tego było mało, mama Edyty Górniak w sierpniu złamała kark. Ma już wyznaczony termin operacji. Jednak tu problemem jest stan zdrowia jej męża. Senior nie jest w stanie pomóc żonie. Sam jest schorowany. Przydałaby się pomoc finansowa córki. Jednak jak na razie Edyta Górniak zaszyła się w swoim domu na Podhalu. Nadal nie utrzymuje kontaktu ze swoją siostrą i rodzicami. Czy w końcu wyciągnie do nich pomocą dłoń? Sytuacja tego na pewno wymaga.

Facebook/Edyta Górniak

Źródło: Pudelek

Zdjęcia: Facebook/Edyta Górniak

Komentarze

Komentarze