Rodzice rzucali o podłogę i ścianę 3-letnim synkiem! Chłopiec w STANIE KRYTYCZNYM!

Rodzice 3-letniego malca, który pobity trafił do radomskiego szpitala, znęcali się nad nim przez dwa lata. Szczegóły zachowania matki i ojca są przerażające. 3-latek przeżył piekło w rodzinnym domu.

Horror malca

3-letni chłopczyk został pobity w rodzinnym domu i trafił do szpitala w Radomiu. Dziecko było w stanie krytycznym. Jego obrażenia świadczą o tym, że zaznało od bliskich mu osób tylko przemocy i agresji. 3-letni chłopiec doznał urazów głowy i miał krwiaka przedoponowego.  Jego wyrodni rodzice zostali aresztowani. Andrzej Stojak z Prokuratury Okręgowej w Radomiu powiedział w rozmowie z Super Expressem:

Ojciec usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa i znęcania się nad dzieckiem od 2019 roku do sierpnia 2021 roku. Matce przedstawiono zarzut pomocnictwa do usiłowania zabójstwa i narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.

Przemoc wobec dziecka

Jak informują śledczy rodzina nie była objęta Niebieską Kartą. Matka 3-latka już wcześniej miała problemy z wychowaniem dziecka. Dziecko kobiety z pierwszego związku było oddane pod opiekę innym osobom. Matka często zmieniała miejsce zamieszkania. Z obecnym małżonkiem kobieta ma dwoje dzieci. Nie ma informacji żeby wobec nich była stosowana przemoc. Śledczy poinformowali, że para pastwiła się nad 3-letnim chłopcem. To, co przeżył malec budzi grozę i aż nie chce się wierzyć, że bliscy mogą wyrządzić taką krzywdę dziecku. Śledczy przekazali, że chłopiec był rzucany o podłogę i ściany przez ojca. Chłopiec miał ciężkie obrażenia. Aktualnie przebywa na Oddziale Anestezjologii, Intensywnej Terapii i Leczenia Bólu. Mężczyzna nie przyznaje się do pastwienia się nad maluchem. Twierdzi, że kilka razy dał mu klapsa, ale przemocy nie stosował.

Źródło: Super Express

Zdjęcie: Pexels

 

Komentarze

Komentarze