Od 8 lat rodzice ZBIJAJĄ KOKOSY na ich urodzie. Jak BLIŹNIACZKI dziś wyglądają?

Ava Marie i Lea Rose to siostry, które niemal tuż po przyjściu na świat zostały okrzyknięte najpiękniejszymi bliźniaczkami na świecie. Dlaczego? Okazało się, że są fotogeniczne i śliczne. Sławę zawdzięczają swojej mamie, która od pierwszych dni ich życia robiła im zdjęcia i publikowała je w internecie. Jak dziś, po 8 latach, wyglądają dziewczynki?

Najpiękniejsze
Bliźniaczki urodziły się w lipcu 2010 r. Co ciekawe, jeszcze przed ukończeniem 6. miesiąca życia zaproponowano im pracę w modelingu. Jednak ich matka odmówiła współpracy z firmą z tej branży.

Mimo to wciąż publikowała w internecie zdjęcia swoich córek. Można więc było obserwować, jak się rozwijają i zmieniają. Ich uroda i wdzięk sprawiły, że użytkownicy sieci nadali im miano najpiękniejszych bliźniaczek na świecie.

Ich profil w serwisie społecznościowym Instagram śledzi ponad 300 tys. internautów. Są oni ciekawi, jak potoczą się losy bliźniaczek, wielu z nich kibicuje im i wróży karierę w świecie mody.

Praca w modelingu
Dziś Ava Marie i Lea Rose mają 8 lat. Wciąż zachwycają urodą. Podpisały kontrakt z firmami z branży odzieżowej i agencją modelek. Ich dochody są na tyle wysokie, że pozwalają się utrzymać całej rodzinie Clementsów.

Rodzice dziewczynek nie pracują. Sprawują opiekę nad bliźniaczkami w trakcie ich podróży służbowych i zajmują się rozwojem kariery córek.

najpiękniejsze bliźniaczki

Zgadzacie się z internautami, że Ava Marie i Lea Rose to najpiękniejsze bliźniaczki? Co sądzicie o karierze w tak młodym wieku?

Źródło: Instagram
Źródło zdjęć: Instagram / @clementstwins

Komentarze

Komentarze