Rodzice znaleźli GO MARTWEGO! 11-LATEK zmarł z powodu INTERNETOWEGO WYZWANIA

Do przerażającej sytuacji doszło jakiś czas temu w Kolorado w Stanach Zjednoczonych. 11-letni Carson Bodkins został znaleziony nieprzytomny przez swoją mamę. Rodzina w dniu tragedii planowała wspólną wycieczkę. Kiedy mama Carsona weszła do jego sypialni, okazało się, że leży on w bezruchu na podłodze.

Mimo interwencji lekarzy w szpitalu, chłopca nie udało się uratować. Zmarł z powodu niedotlenienia mózgu.

Wszystko wskazuje na to, że chłopiec brał udział w wyzwaniu „choking challenge”. Zabawa ta popularna jest wśród młodzieży i polega na celowym odcinaniu sobie dopływu tlenu do organizmu na różne sposoby. Osoby biorące udział w wyzwaniu najczęściej podduszają się za pomocą smyczy przymocowanych do mebli. Kiedy są w większym gronie, proszą o pomoc przyjaciół.

Rodzice chłopca ostrzegają dorosłych, przed przerażającymi skutkami zabawy. Chcieliby, aby inni rodzice zdawali sobie sprawę z niepokojących sygnałów takich jak przekrwione oczy u dziecka, silne bóle głowy, dezorientacja. Mama Carsona Bodkinsa apeluje do wszystkich, by zwiększyli kontrolę nad swoimi dziećmi i zwracali uwagę na strony internetowe, z których korzystają pociechy.

Zobacz też: „Mogłam dostrzec kawałek czaszki”! Ten 2-LATEK ledwo uszedł z życiem!

Źródło: thesun.co.uk

Źródło zdjęcia: thesun.co.uk

Komentarze

Komentarze