Roksana Węgiel ma SZOKUJĄCE plany na przyszłość! Poradzi sobie?!

Roksana Węgiel szturmem zdobyła polską scenę muzyczną. Nastolatka ma niekwestionowany talent i sprecyzowane plany na przyszłość. Niektóre mogą szokować.

Kariera nastolatki

Roksana Węgiel podbija serca publiczności i wciąż wyznacza sobie nowe cele. Dziewczyna była objawieniem pierwszej edycji „The Voice Kids”. Trenerką Roksany była wówczas Edyta Górniak. Węgiel wygrała program. Zaistniała też na Konkursu Piosenki Eurowizji. Roksana polubiła też występy w licznych programach rozrywkowych. Można było ją oglądać w show „Dance, Dance, Dance”. Młoda piosenkarka  poprowadziła wspólnie z Idą Nowakowską program „You Can Dance- nowa generacja”. Roksana Węgiel doskonale odnajduje się w tej roli. W rozmowie z Plejadą powiedziała:

Ja tak naprawdę przechodziłam przez to samo, z czym te dzieciaki miały do czynienia i mogłam ich wesprzeć na bazie własnych doświadczeń. Mogłam się w końcu oderwać od rutyny i spróbować czegoś nowego. W przyszłości jednak widzę siebie tylko na scenie muzycznej i nie zamierzam zmieniać branży.

Roksana morsuje w śniegu – https://www.instagram.com/roxie_wegiel/

Walka na ringu?

Młoda piosenkarka wystąpi też w XIII edycji „Tańca z gwiazdami”. Jednak to nie koniec nowych, zawodowych wyzwań Roksany Węgiel. Wokalistka chce spróbować czegoś zupełnie nowego. Pragnie sprawdzić się w ringu Fame MMA. O tych planach powiedziała:

Tak, jest taka szansa, wręcz jestem pewna, że kiedyś tam wystartuje.

Czy będziecie kibicować Roksanie w sportowych wyzwaniach? Jak oceniacie jej szanse w ringu?

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: Instagram/ Roksana Węgiel

 

Komentarze

Komentarze