ROKSANA WĘGIEL ZWYCIĘŻCZYNIĄ JUNIOR EUROWIZJI! Podbiła serca fanów na całym świecie!

Możemy czuć się naprawdę dumni! 13-letnia Polka, Roksana Węgiel zwyciężyła międzynarodowy konkurs piosenki Junior Eurovision. Finał Eurowizji odbywał się w niedzielę, w mieście Mińsk w Białorusi.

Roksana Węgiel urodziła się 11 stycznia 2005 roku w Jaśle. Telewidzom znana jest ze swojego udziału, a także zwycięstwa w muzycznym programie „The Voice Kids”. Podczas udziału w programie realizowanym przez TVP, nastolatka była podopieczną jurorki Edyty Górniak.

„Ona ma cudownych kochających rodziców, więc nie potrzebuje specjalnie mojej troski. Ale gdy spotkaliśmy się w programie i Roxie trafiła do mojej drużyny to już wtedy czułam tę odpowiedzialność. My wtedy spędzałyśmy dużo czasu” – powiedziała na temat Roksany, Edyta Górniak w „Pytaniu na śniadanie”.

W konkursie dziecięcej Eurowizji Roksana Węgiel występowała jako ostatnia. Jej utwór „Anyone I Want To Be” spodobał się jury i podbił serca fanów na całym świecie. Nastolatka w finale dostała aż 215 punktów, wyprzedzając tym samym innych uczestników. Serdecznie gratulujemy zwycięstwa!

Poniżej, prezentujemy występ zwyciężczyni- 13-letniej Roksany Węgiel.

Zobacz też: Tam gdzie INNI widzą tylko RÓŻNICE, to MAMA dostrzega nieograniczony POTENCJAŁ! Zobacz wzruszające VIDEO na IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2018

Źródło: natemat.pl

Źródło zdjęcia: instagram @roxie_wegiel

Komentarze

Komentarze